РАБІНОВИЧ РОЗПОВІВ ПРО ПОДАТОК НА ДОЩ І ПОВІТРЯ, ГЕРАЩЕНКА, СААКАШВІЛІ Й ДАЛЕКОГО ДРУГА - США

РАБІНОВИЧ РОЗПОВІВ ПРО ПОДАТОК НА ДОЩ І ПОВІТРЯ, ГЕРАЩЕНКА, СААКАШВІЛІ Й ДАЛЕКОГО ДРУГА - США

Народний депутат і лідер політичної партії «За життя» в ефірі телеканалу «112 Україна» зробив ряд гучних заяв, коментуючи резонансні події в політичному житті України.

«Ідіот року» Геращенко міг би отримати звання полковника ФСБ

Так, коментуючи заяву свого колеги по парламенту, члена фракції «Народний фронт» Антона Геращенко про навмисне невиконання Україною «Мінська-2», Вадим Рабінович досить відверто заявив: «Антон Геращенко або дурень, або агент ФСБ. Його висловлювання про Мінськ-2 свідчить лише про те, що він виграв би премію «ідіот року», якби така існувала. Фактично він сказав, що Україна, підписавши Мінські угоди, свідомо не збиралася їх виконувати і тим самим брехала всій світовій спільноті. Хочу нагадати, що Президент Порошенко неодноразово заявляв: Україна неухильно дотримується Мінська-2».

Вадим Рабінович назвав слова Геращенко - черговою зрадою країни. «Тепер українських дипломатів ніхто й слухати не захоче, бо його заяву використовуватимуть як козир на всіх дипломатичних майданчиках проти України», - заявив народний депутат, висловивши впевненість, що «сьогодні Геращенко міг би отримати звання полковника ФСБ, тому що ніхто більшого подарунка Росії надати і не міг».

 

 

Але як би там не було, продовжив Вадим Рабінович, «альтернатива мінським угодами - це повна ізоляція України». «Якщо європейці зрозуміють, що ми їх обманювали в цьому питанні, ми навіть уявити собі не можемо ту ступінь ізоляції, яка буде», - заявив він.

«Припустимо, ми посварилися вже й з офіційним Мінськом. Скажіть, а де ми будемо проводити мирні переговори? На Місяці? Усі країни навколо України знаходяться в конфронтації з нами. Білорусь, Угорщина, Польща, Румунія, сьогодні вже і Вірменія - у нас з усіма конфлікт, з усіма ми посварилися», - констатував політик.

Втім, Вадим Рабінович назвав тих, хто залишився другом України. «Взагалі ж наші друзі, чим далі - тим краще. І сьогодні найбільший друг України - це Америка, тому що вона дуже далеко від нас, і ми до неї не дістаємо. Це що, здорова зовнішня політика? Створюється таке відчуття, що сидить спеціальна людина і спеціально розробляє плани вбивства власної країни!»- констатував Вадим Рабінович.

 

Влада чомусь не цікавиться роллю Саакашвілі в подіях на Майдані

Прокоментував лідер політичної партії «За життя» та судовий процес у «справі Януковича», зокрема, розгляд деяких епізодів в закритому режимі. «Якщо за три з половиною роки, маючи в своїх руках прокуратуру, суди, - ця влада не може розслідувати, хто кого вбивав на Майдані, - це означає, що або вони не хочуть цього робити, або результати розслідування не задовольняють чинну владу. Ніяких третіх варіантів я не бачу. Тому все в закритому режимі, всі незрозуміло», - вважає народний депутат України.

«Я просив допитати італійських журналістів, які дали показання про те, що Саакашвілі привозив сюди снайперів, які стріляли на Майдані. Цього теж ніхто не робить, і у мене питання - чому?», - зазначив Рабінович, ще раз підкресливши, що ні представників італійських ЗМІ, ні представників Грузії, які зробили цю гучну заяву, до сих пір не допитали.

У той же час Вадим Рабінович підтвердив, що направив депутатський запит з цього приводу в прокуратуру, але до сих пір чекає відповіді. «Так, вони зобов'язані дати відповідь. Але знаєте, що вони роблять? Через 15 днів надсилають відповідь, в якому повідомляють: «Ваш запит вимагає більш ретельного розслідування», - розповів народний депутат.

«Насправді ж нам ця відповідь потрібна не просто з цікавості - нам треба зрозуміти всю історію, нам треба дуже багато чого зрозуміти», - заявив Вадим Рабінович, зазначивши, що сам він не знає, чи брав участь Янукович особисто в організації розстрілів на Майдані. «Те, що його оточення брало участь в цьому, - я не сумніваюся, - сказав Вадим Рабінович. - Для мене він злочинець в будь-якому випадку, тому що він повів нашу країну в абсолютно бандитське русло, і він почав одне з найбільших пограбувань України, яке триває й сьогодні. Але він це почав, і нічого відбілювати Януковича».

 

Влада веде нас в нікуди: після податку на тварин залишилося тільки ввести податки на дощ і повітря!

Таку думку висловив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна».

«На період нашої кризи, на період важкої економічної ситуації в країні треба домовитися всім політичним силам: приймаємо тільки такі закони, робимо тільки такі конкретні кроки, які покращують життя українців, додають в кишеню і в холодильник, дають можливість жити краще, заробляти більше, відновлювати економіку, зупиняють розвал і загибель країни, вимирання людей!»

«Сьогодні влада не в змозі відповісти на питання: яку країну ми будуємо? Партія «За життя» пропонує будувати нейтральну, незалежну, розвинену «Швейцарію Східної Європи» ... Нинішнє керівництво країни ж нічого не пропонує - і веде країну в нікуди, при цьому систематично її розкрадаючи», - переконаний парламентарій.

«Влада вбиває власний народ. В умовах, коли пенсія знецінилася, глава Мінсоцполітики Рева заявляє, що пенсіонер тепер не має права працювати. Якщо ти працюєш, то не отримуєш пенсію! Хто ж тоді буде взагалі працювати, якщо молодь їде, а у пенсіонерів відбирають можливість працевлаштуватися? Виходить, що Кабмін не платить людям похилого віку гідні пенсії, а тепер ще й працювати не дає. Що ж робити людям похилого віку? Це глухий кут!»- констатував політик.

«Депутат від БПП Олег Барна подав законопроект, виходячи з якого депутат має намір зобов'язати дітей обідати в шкільних їдальнях, але 70% вартості цього обіду зобов'язані сплатити батьки. Це означає, що певні компанії виграють тендери на поставку цих обідів в школи - і хтось на цій схемі «нагріє руки», - підкреслив народний депутат.

«Поляки п'ятнадцять років тому приїжджали в Україну що-небудь купити, заповнюючи наші ринки ... Сьогодні Польща - локомотив європейської економіки, а ми - «цап-відбувайло». При цьому в Польщі не знайшли якісь нові корисні копалини, а просто грамотно побудували управління своїм господарством. Чому в жодній країні світу немає такої пенсії, за яку неможливо прожити? Тільки в Україні! Чому українські шахтарі вимагають дотримання їхніх прав на роботу - і в цей час в портах розвантажують імпортне вугілля, куплене в ПАР? Таке можливо тільки у нас! Я ж хочу зробити так, щоб кожен житель України жив в нормальній країні, гідно заробляв. І у партії «За життя» є чіткий план, як цього досягти: нам треба будувати Європу тут, в Україні!», - резюмував Вадим Рабінович.

 

До слова, в ефірі іншого телеканалу - «Першого міського» (Одеса) - лідер партії «За життя» Вадим Рабінович прокоментував ініціативу народних обранців, яку в народі вже охрестили «податком на котиків». Слідом за прийняттям законопроекту №7020, автори якого запропонували зобов'язати українців реєструвати домашніх тварин не пізніше, ніж через п'ять днів після придбання, нинішня влада цілком може почати стягувати податки на дощ і повітря, припустив він.

«Я не здивуюся, якщо це кодло у владі захоче стягувати податки на дощ і повітря, як в мультфільмі «Чиполліно». Чого влада соромиться? Нема чого соромитися, хлопці! Гуляти так гуляти! Встановлюйте вже податки на дощ і на повітря. Куди ці українці подінуться! Випадіння опадів неминуче, а подих - фундаментальний фізіологічний процес, який не можна зупинити. Ось вам і нові надходження в бюджет! І ви будете переможцями, дограбуйте вже нас до кінця», - заявив політик.

Він вважає, що українська влада з кожним днем ​​все більше обмежує права громадян, встановлюючи все нові податки, які бувають зовсім абсурдними.

«Закон «розумний». Ці покидьки вже поділили всі потоки, все розікрали і тепер, звичайно, потрібно братися за котів - на них можна багато заробити, а потім взятися ще й за собак. Чого вони до котів з собаками прив'язалися? Людям не даєте жити і працювати, так хоч тварин залиште в спокої», - закликав парламентарій.

На думку народного депутата, замість того, щоб вводити абсурдні податки, владі слід зайнятися відродженням країни, адже обраний ними політичний і економічний курс веде тільки до зубожіння населення. У той же час заможні люди платили б більше податків.

При цьому політик нагадав, що він подав у Раду цілий ряд законопроектів, спрямованих на відродження економіки України. Однак керівництво парламенту їх ігнорує, вважаючи за краще виносити на голосування законопроекти про «податки на котиків».

«Я подав 94 законопроекти. Керівництво Ради їх не виносить на голосування, тому що ця ініціатива - від опозиції. Так, я з провладними партіями не підніматиму руку для підтримки чергової владної ініціативи, за ці їх псевдореформи. І за це я собою пишаюся, і, сподіваюся, мною пишаються виборці, тому що я їх не обманюю», - заявив лідер партії «За життя».

 

За матеріалами: newsnetwork.tv

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ