АКТИВ ВИНОГРАДІВСЬКОГО РАЙОННОГО ОСЕРЕДКУ ПАРТІЇ НА ЗАКАРПАТТІ  ПІДТРИМАВ СПОРТИВНУ МОЛОДЬ

АКТИВ ВИНОГРАДІВСЬКОГО РАЙОННОГО ОСЕРЕДКУ ПАРТІЇ НА ЗАКАРПАТТІ  ПІДТРИМАВ СПОРТИВНУ МОЛОДЬ

У залі Виноградівської ЗОШ №8 вже більше десяти років проводять баскетбольний турнір на честь уславленої спортсменки та видатного тренера Виноградівської ДЮСШ Єви Болдог.

Представники Виноградівського осередку політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» підтримали спортивну молодь. На цей раз необхідний інвентар, а саме професійні гральні м’ячі отримали діти Виноградівської ДЮСШ в рамках баскетбольного турніру.

Юні спортсмени регулярно беруть участь у європейських та українських змаганнях, тож пишатись тут дійсно є ким. Нажаль, з роками організатори турніру відчувають недофінансування з боку влади.

В якості спонсорів цього разу виступили члени Виноградівського осередку «Опозиційної платформи – За життя», які і подарували школі необхідний інвентар. А з ним наснаги грати та перемагати стало ще більше.

До речі, представники політсили підтримують спортсменів в області не тільки в баскетболі, а й у інших видах спорту. А крім того допомагають малечі із виїздами на змагання, адже здорове майбутнє завжди починається з активного дитинства.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ