АКТИВІСТИ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» АКТИВНО ПІДТРИМУЮТЬ СПОРТ НА БУКОВИНІ

АКТИВІСТИ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» АКТИВНО ПІДТРИМУЮТЬ СПОРТ НА БУКОВИНІ

Підтримка здорового способу життя та спорту залишається пріоритетом у роботі політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». Керівництво політичної сили в регіоні не оминає жоден спортивний захід, підтримує буковинських спортсменів, особливо молодь.

Днями перший заступник Чернівецької обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Олег Глухов зустрівся з вихованцями спортивної секції з боксу в м. Чернівці. Як з’ясувалося під час зустрічі, приміщення, в якому займаються майбутні зірки спорту, потребує кращого освітлення. Олег Глухов вирішив це питання та пообіцяв і надалі матеріально підтримувати дану секцію.

«Дітям необхідно створювати умови для повноцінного розвитку. Кожен із цих спортсменів – це майбутнє українського спорту. Наш обов'язок - дати можливість відкрити ці таланти, мотивувати молодих спортсменів і виховувати в них здорові моральні цінності. Тому підтримка здорового способу життя та спортивних програм залишається нашим пріоритетом», – зауважив перший заступник Чернівецької обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Олег Глухов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ