АКТИВІСТИ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» ОЗЕЛЕНИЛИ ДНІПРО

АКТИВІСТИ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» ОЗЕЛЕНИЛИ ДНІПРО

348 дворів багатоповерхівок, 4 дитячих садки і 2 школи отримали в подарунок від Дніпровської міської організації партії «Опозиційна платформа - За життя» саджанці дерев і кущів.

Для того, щоб доставити молоді дерева і кущі знадобилося 19 машин. Кожен маршрут супроводжували координатори від міської організації партії «Опозиційна платформа - За життя».

«Акція «Посади дерево - врятуй місто!» По-справжньому об'єднала жителів дворів, і це чудово! Це означає, що наша ініціатива важлива для дніпрян і доводить, що люди готові робити такі речі у своїх дворах, необхідно тільки трохи їх надихнути», - упевнений керівник Дніпровської міської організації партії «Опозиційна платформа - За життя».

Керівник оргкомітету акції «Посади дерево - врятуй місто» Анна Кондракова вважає, що в цій акції головне навіть не кількість посаджених дерев, а ті позитивні емоції, які жителі дворів отримали від спілкування один з одним під час спільної роботи.

«Про акцію дізнався з газети «Життя Дніпра». Незважаючи на те, що беру участь у подібних заходах вперше, приємно здивований результатом своєї роботи. Дякую партійцям за сприяння», - підкреслив житель Соборного району Дніпра Василь Гербуш.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ