ДЕНЬ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ. ФОТОЗВІТ. Частина II

ДЕНЬ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ. ФОТОЗВІТ. Частина II

Розширений фоторепортаж про святкування 74-ї річниці перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні за участі регіональних організацій політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

Члени партії «Опозиційна платформа – За життя», активісти, учасники громадських організацій, які підтримують політичну силу, провели урочисті заходи на честь Дня Перемоги над фашистськими загарбниками у Києві та регіонах України.

У Білій Церкві і Дніпрі, у Харкові і Львові, у Слов'янську і Тернополі, в Одесі та Ужгороді, у Миколаєві та Житомирі – по всій Україні проходили урочисті ходи, покладання квітів і вінків на могили воїнів-визволителів та до пам'ятників героям Великої Вітчизняної війни.

* * *

Акцію «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» підтримали представники ВІННИЦЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТА РАЙОННИХ ОРГАНІЗАЦІЙ партії «Опозиційна платформа – За життя» і вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні: поклали квіти до пам’ятників, відвідали ветеранів вдома, привітати їх із Днем Перемоги та вручили подарунки.

Свій внесок у святкування Дня Перемоги зробили й активісти ВІННИЦЬКОЇ МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «Опозиційна платформа – За життя», провівши «круглий стіл» та низку зустрічей з ветеранами Другої Світової війни.

* * *

Активну участь у всеукраїнській акції «Повернемо символи Перемоги!» взяли прихильники ДОНЕЦЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ партії «Опозиційна платформа – За життя».

* * *

Активісти КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «Опозиційна платформа – За життя» у День Перемоги взяли участь у традиційному мітингу-реквіємі, вклонилися героям та поклали квіти до меморіалу «Вічно живим». Партійці особисто привітали ветеранів – учасників бойових дій Володимира Степановича Овчиннікова, Віктора Івановича Мороза та Ганну Іванівну Сиволап зі святом Великої Перемоги та вручили їм подарунки.

* * *

Долучився до святкування Великої Перемоги над фашизмом і КРИВИЙ РІГ. Криворізька організація партії «Опозиційна платформа – За життя», зібравши біля підніжжя пам'ятника Невідомому Солдату сотні людей із різних районів міста.

* * *

Члени ЛУГАНСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ партії «Опозиційна платформа – За життя» провели автопробіг «За Мир». Акція проходила у населених пунктах: Рубіжне, Кремінна, Станиця Луганська і Новоайдарі.

* * *

Прихильники ХЕРСОНСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» поклали квіти до могили Невідомого солдата e парку Слави в Херсоні. Таким чином вони вшанували пам'ять тих, хто віддав свої життя за перемогу над фашизмом і мирне небо над головою.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТО: ЯК «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» СВЯТКУВАЛА ПЕРЕМОГУ

ДЕНЬ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ. ФОТОЗВІТ. Частина І

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ