ДЕНЬ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ. ФОТОЗВІТ. Частина I

ДЕНЬ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ. ФОТОЗВІТ. Частина I

Розширений фоторепортаж про святкування 74-ї річниці перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні за участі регіональних організацій політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

На ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ провели акцію «Дякуємо за ЖИТТЯ», яку підтримали понад пів мільйона мешканців області. Найяскравішою подією свята у Дніпрі став флешмоб «Вальс життя»: 400 пар різного віку кружляли у вальсі, присвяченому Дню Перемоги, а тисячі дніпровців і гостей міста підтримували їх оплесками:

* * *

Польова кухня та оркестр – так 9 травня відзначали представники «Опозиційної платформи – За життя» на ЗАКАРПАТТІ:

* * *

Віддали данину пам’яті тим, хто загинув у війні й активісти ЗАПОРІЗЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ партії «Опозиційна платформа – За життя» хвилиною мовчання й покладанням квітів до архітектурно-меморіального комплексу «Переправа»:

* * *

Вшанували пам'ять загиблих у Великій Вітчизняній війні та висловили слова подяки ветеранам в ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ:

* * *

Вітали ветеранів у території КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ, яка одна з перших постраждала від фашистської окупації на початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.:

* * *

Напередодні великого свята Перемоги ЛИСИЧАНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» організувала у міському Палаці культури святковий концерт для ветеранів Великої Вітчизняної Війни і працівників тилу. Керівник регіональної та міської організації партії Ростислав Дубовий та Андрій Ажипа вручили всім гостям квіти:

* * *

Активну участь у святкуванні Дня Перемоги взяла і ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ партії «Опозиційна платформа – За життя»:

* * *

Члени МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» привітали зі святом Перемоги підопічних пансіонату для ветеранів війни та праці №2:

* * *

Актив МИКОЛАЇВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ партії «Опозиційна платформа – За життя» на чолі з її керівником Андрієм Сокуром 9 травня поклали квіти до меморіального комплексу 68-ми десантників-Ольшанців та організували святковий концерт «День перемоги!» На Соборній площі. Також у рамках святкування відбувся конкурс малюнків на асфальті «Діти малюють МИР»:

* * *

Актив ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» заходи з нагоди Дня Перемоги проводив на Алеї Слави в парку ім. Т. Г. Шевченка:

* * *

Ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни приймали вітання і теплі слова подяки особисто від мера Харкова Генадія Кернеса і народного депутата України, голови політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадима Рабіновича.

Вадим Рабінович і Геннадій Кернес, а також представники кількох поколінь взяли участь у молебні, який відслужили представники духовенства, поклали квіти до Меморіалу Слави у Лісопарку міста, а також взяли участь в урочистій ході – колона під військово патріотична пісні традиційно пройшлася алею з фотографіями загиблих ветеранів.

* * *

Привітали ветеранів із перемогою і активісти «Опозиційної платформи – За життя» у ЧЕРНІГОВІ:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ