ДЕПУТАТИ ДНІПРА ВІДВІДАЛИ ВЕТЕРАНІВ І ДІТЕЙ ВІЙНИ

ДЕПУТАТИ ДНІПРА ВІДВІДАЛИ ВЕТЕРАНІВ І ДІТЕЙ ВІЙНИ

Команда Дніпровської міської організації «Опозиційна платформа - За життя» зустрілася з ветеранами Другої світової війни і з тими, чиє дитинство і юність припали на страшні воєнні роки. Слова подяки, побажання здоров'я і благополуччя, спогади, обійми і сльози - все це було під час зустрічі.

«Ми приділяємо увагу і турботу людям, не прив'язуючись до офіційних дат і свят. Прагнемо робити добро, підтримувати їх якомога частіше», - зазначив керівник Дніпровської міської організації «Опозиційна платформа - За життя» Геннадій Гуфман.

Подружжя Волкових розповіли, що коли в їх сім'ї прийшла війна, вони були ще дітьми. Зараз вони не виходять з квартири, але з вікон спостерігають, як змінюється їх двір завдяки підтримці керівника Дніпровської міської організації «Опозиційна платформа - За життя» Геннадія Гуфмана. Тепер їх двір викладений тротуарною плиткою, палісадники обгороджені декоративним парканом, а біля під'їздів стоять нові лавочки.

«Дуже приємно, що партія «Опозиційна платформа - За життя» не забуває про літніх людей. Рада, що депутати прийшли до нас додому і приділили увагу моїм батькам і до того ж принесли подарунки, а також номер улюбленої газети «Життя Дніпра», - сказала дочка подружжя Волкових Надія.

Надія Іванівна Васильєва тепло зустріла Геннадія Гуфмана і главу фракції «За життя» в міськраді Дніпра Сергія Нікітіна у себе вдома. Два місяці тому страшна хвороба забрала у жінки сина.

«Нехай молодь наша буде здорова. Нехай розквітає наша країна. Головне, щоб не було війни, решта все можна пережити. Ми сподіваємося на вас!» - зі сльозами на очах сказала жінка.

Депутати фракції «За життя» в міськраді Дніпра Олена Степанян і Назарій Постольник відвідали ветерана Другої світової Павла Степановича Русакова. Він вісімнадцятирічним юнаком пішов на фронт і служив в 152-ї окремій танковій Ленінградській Червонопрапорній ордена Суворова бригаді.

«Зустрітися з такою людиною, почути від нього спогади про війну і сказати слова подяки дуже важливо для нас», - зазначили депутати.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ