ДНІПРОВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» АНОНСУВАЛА СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ 2019 РОКУ

ДНІПРОВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» АНОНСУВАЛА СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ 2019 РОКУ

Дніпряни дізналися, які корисні і цікаві проекти від партії «За життя» чекати в 2019 році. У минулому році з ініціативи керівника міської партійної організації Геннадія Гуфмана активісти втілили в життя 15 проектів.

«Багато наших соціальних ініціатив полюбили городяни. У 2019 ми обов'язково проведемо як звичні, так і абсолютно нові проекти», - коментує Геннадій Гуфман.

Координатори «За життя» в Дніпрі виклали суть проектів у вигляді невеликого довідника, для зручності прикріпивши корисні посилання для тих, хто бажає взяти в них участь. Про деталі всіх проектів можна дізнатися на партійній сторінці міської організації «За життя».

Березень. «За нове життя». Всі малюки, які народилися у м. Дніпро 1 березня отримують подарунки від партії «За життя». Традиційно в пологових будинках міста молодих мам відвідують депутати міської ради від фракції «За життя».

У весняний період стартує відразу кілька акцій, спрямованих на озеленення міста. Основна їх суть - об'єднати городян, тим самим стати імпульсом для самостійного озеленення дніпровських дворів.

Квітень. «Міські квіти». Ще один еко-проект для тих, хто любить створювати клумби у дворах багатоповерхових будинків.

«За життя рiчок України». Партійці з Дніпра придумали незвичайний підхід до екологічної акції і перетворили її в цікаву розвагу для дітей, які можуть подивитися на рибок, випустити мальків в річку Дніпро і загадати бажання.

«Дворові Ігри». Початок реєстрації на дитячий проект, який проходить з 2016 року. За три роки в спортивних святах, які пройшли у всіх житлових масивах міста, взяли участь близько 5,5 тисяч дітей. Серед них вибирали чемпіонів двору по футболу, стрітболу, настільного тенісу та дартсу. Дворові Ігри будуть проходити протягом літніх канікул і захоплять початок осені.

9 травня. «Дякуємо за життя». Головне свято травня для політичної сили «За життя» - День Перемоги. Команда Геннадія Гуфмана в минулому році перевершила всіх в організації міських заходів, присвячених 9 травня. Був організований грандіозний концерт з цікавим складом учасників, як для старшого покоління, так і для молоді. Вже ведуться переговори з відомими естрадними виконавцями. У цьому році «Вальс життя» стане традиційним елементом свята до Дня Перемоги.

1-2 червня. «Життя очима дитини». У ці дні працюють від 5 до 10 художніх майстерень під відкритим небом, де діти малюють свої роботи, частина з яких з'явиться на білбордах міста. Завершується акція Великим сімейним святом в липні, на яке запрошуються всі городяни.

Жовтень. «Дякуємо за життя». 25 жовтня - День визволення Дніпра від фашистських загарбників. Цього року організатори обіцяють грандіозний патріотичний захід в пам'ять про героїв, які звільнили рідне місто.

Грудень. «Новорічний караван», «Напиши лист Дідові Морозу», «Мій чарівний Новий рік» - традиційні новорічні акції, душевність яких відзначає велика кількість маленьких і дорослих дніпрян.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ