ДНІПРЯНИ ПОДІЛИЛИСЯ ВРАЖЕННЯМИ ПРО НЕЗВИЧАЙНУ АКЦІЮ ВІД «ЗА ЖИТТЯ»

ДНІПРЯНИ ПОДІЛИЛИСЯ ВРАЖЕННЯМИ ПРО НЕЗВИЧАЙНУ АКЦІЮ ВІД «ЗА ЖИТТЯ»

Другий рік поспіль партія «За життя» в м. Дніпро організовує незвичайну акцію «Лист Діду Морозу» - це акція для дорослих, які діляться мріями з дитинства або бажаннями сьогоднішніх днів. І якщо в минулому році координатори від партії «За життя» отримали 94 листи, то в цьому - 200.

«Ми отримали добрі листи, деякі навіть написані від руки, що особливого підкреслює їхню щирість. Дорослі нечасто дозволяють собі мріяти. Багато пишуть про мир, просять у Діда Мороза процвітання для України. Розповідають про свої нездійснені дитячі мрії і сподіваються, що бажання їх дітей збудуться», - розповідає ініціатор акції, керівник міської партійної організації «За життя» Геннадій Гуфман.

Автори новорічних листів отримали можливість поринути в світ новорічних чудес і сходити зі своїми дітьми на уявлення в цирк, а також Дніпропетровський Академічний Театр Опери та Балету.

Побувавши на виставах, учасники акції «Лист Діду Морозу» розміщували свої фото в соцмережах і ділилися емоціями.

Алла Артеменко не вперше бере участь у заходах від Дніпровської міської організації партії «За життя».

«Спасибі за надану можливість сходити з дитиною в цирк. Це його перший похід в цирк, він дуже щасливий і до сих пір під враженням!» - зазначила Алла.

Також подякували організаторам за можливість побувати в цирку Дніпрянки Тетяна Ачілова і Вікторія Кіфенко.

Віталіна Прилучна на своїй сторінці в Facеbоок написала: «Мені дуже сподобалися виступи клоунів, акробатів, гімнастів. Чудова робота. Дякую Геннадію Гуфману  і партії «За життя» в м. Дніпро за гарне проведення часу».

До речі, багато листів, написані дорослими, схожі: автори просять миру і благополуччя для України, здоров'я для своїх сімей. Також деякі дорослі хотіли б отримати від Діда Мороза сучасний смартфон або путівку в теплі краї, а ще в листах просять про допомогу в організації притулків для тварин, створення соціальних центрів.

«Ті бажання, які можливо здійснити, ми постараємося виконати і зробити маленьке диво для тих, хто все-таки ще в нього вірить», - повідомив Геннадій Гуфман.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ