ДУБОВИЙ: МОВНИЙ ЗАКОН НЕ ВІДПОВІДАЄ КОНСТИТУЦІЇ

ДУБОВИЙ: МОВНИЙ ЗАКОН НЕ ВІДПОВІДАЄ КОНСТИТУЦІЇ

Мовний закон явно порушує права національних меншин і російськомовного населення. Про це заявив керівник Луганської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Порошенко, програвши президентську кампанію, почав підготовку до парламентської, щоб закріпити за собою праворадикальний електорат. Якщо говорити по суті цього закону, то його основою має бути принцип добровільності - люди повинні мати право самостійно вибирати, якою мовою їм вчити своїх дітей, дивитися і читати ЗМІ, звертатися в органи державної влади», - зазначив політик.

Ростислав Дубовий розповів і про власну позицію щодо мовного питання.

«Я завжди був за те, щоб громадяни країни знали державну українську мову. Я знаю і розумію українську мову, тому що це борг кожного українця», - підкреслив він.

Також керівник Луганської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» заявив, що політики не повинні розділяти українців.

«Необхідно визнати, що жителі Заходу і Сходу України мають різні погляди на багато питань - це одна з головних невирішених проблем держави... Ми можемо бути різними, у кожного свої герої, традиції але це не привід сьогодні ділити громадян однієї країни. Тому, як каже голова нашої партії Вадим Рабінович: «Потрібно «сісти в один човен» для того, щоб визначитися зі стратегічним напрямком розвитку країни», - резюмував Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ