ДУБОВИЙ: ПОТРІБНО ПЕРЕСТАТИ МУЧИТИ ЛЮДЕЙ І СПИСАТИ БОРГИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ

ДУБОВИЙ: ПОТРІБНО ПЕРЕСТАТИ МУЧИТИ ЛЮДЕЙ І СПИСАТИ БОРГИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ

Влада повинна перестати мучити український народ високими тарифами і списати людям борги послуги ЖКГ.

Таку заяву зробив керівник Луганської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Ростислав Дубовий.

«Уже в лютому уряд посилив тарифний геноцид. 6 лютого Кабінет міністрів на своєму засіданні ухвалив зміни до порядку призначення субсидій. Зокрема, якщо раніше державну допомогу могли відібрати за прострочення по комунальним платежам за два місяці, то зараз уряд зменшив цей термін до 30 днів. Захист від нових порядків отримають тільки дрібні боржники - ті, у кого сума заборгованості не перевищує 340 грн. Фактично це означає, що ще мільйони громадян України будуть викинуті за межу бідності, злиднів і приречені на голодне існування».

Політик підкреслив, що продовжується зростання заборгованості населення з оплати ЖКП, незважаючи на те, що за даними Держстату, в січні населенням сплачено за ЖКП 15,1 млрд грн.

«За перший місяць 2019 року заборгованість українців з оплати ЖКП зросла на 7 мільярдів гривень і склала 62,6 мільярда. На кінець січня заборгованість населення по сплаті за поставки газу склала 29,1 млрд. грн, за централізоване опалення і постачання гарячої води - 20,0 млрд. грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - 4,1 млрд. грн, за централізоване постачання холодної води і водовідведення - 3,1 млрд. грн, за вивезення побутових відходів - 0,6 млрд. грн, за постачання електричної енергії - 5,7 млрд. Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (з розрахунку 150 кВт · ч) на одного власника особового рахунку в січні 2019 року склали 2693,2 грн», - сказав керівник регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя».

Ростислав Дубовий впевнений, що українці мають справу «з соціальним геноцидом і ситуацію необхідно терміново виправляти».

«Уряд під руку з МВФ та іншими «благодійниками» України ведуть до її знищення. Ситуація з великою заборгованістю населення за послуги ЖКГ невблаганно наближає до розв'язки, передбаченої багатьма експертами - колапсу всієї житлово-комунальної сфери країни. «Опозиційна платформа - За життя» вже зареєструвала в парламенті законопроект «Про списання боргів населення за послуги ЖКГ» (співавтори Вадим Рабінович, Юрій Бойко, Наталія Королевська). І цей закон обов'язково буде прийнятий!» - резюмував він.

Джерело. 112.ua

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ