«ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ»: БІЛЯ ПАМ’ЯТНИКА РОЗСТРІЛЯНИМ МИРНИМ МЕШКАНЦЯМ З’ЯВИЛИСЯ КВІТИ

«ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ»: БІЛЯ ПАМ’ЯТНИКА РОЗСТРІЛЯНИМ МИРНИМ МЕШКАНЦЯМ З’ЯВИЛИСЯ КВІТИ

Тут 1941 року було розстріляно 11 тисяч мирних жителів Дніпропетровська. Повз пам'ятник у парку ім. Гагаріна, який нагадує про це, щодня проходять сотні і сотні студентів. Напередодні Дня Перемоги біля цього скромного пам'ятника розцвіли квіти. Їх дбайливо висадили активісти дніпровської партії «За життя».

Сюди ж соратники партії і депутати міськради з групи «За життя» прийшли вшанувати пам'ять усіх, хто не дожив до Перемоги, всіх, хто став жертвами фашизму, віддавши життя за те, щоб ніколи більше світ не знав цього жаху...

Саме тут, на місці жахливої трагедії – однієї із багатьох на тій війні! с краще розумієш значення Дня Перемоги для всього світу, – вважають учасники заходу.

Старійшина Дніпровського міськради – член депутатської групи «За життя» Віктор Володимирович Яровий: «У День Перемоги я дякую не тільки тим, хто боровся на фронті, а й мільйонам мирних жителів, і в першу чергу – жінкам, які не менш героїчно проносили увесь тягар війни і фашистської окупації, ростили дітей і вірили у світлий день Перемоги...».

Громадський діяч, один з активістів партії «За життя» Геннадій Гуфман: «Війна – це не тільки місце для подвигів і час для героїв, яких, безумовно, потрібно пам'ятати і вшановувати. Війна – це територія спільного горя і болю, які безжальні і до дітей, і до старих. Цей пам'ятник, на якому немає жодного рядка про героїзм, а є тільки слова болю про розстріляне мирне населення, нагадує про головний урок війни. Якщо є хоч найменший шанс її уникнути, потрібно використовувати його на тисячу відсотків – війну ніщо не може виправдати».

Лідер міського руху партії «За життя» Данило Миро: «Скільки буду жити, стільки пам'ятатиму і ставитимуся з глибокою повагою... Розповідати своїм дітям про наших ГЕРОЇВ... а діти – своїм дітям... Пам'ять про цей подвиг повинна жити! З Днем Перемоги! Дякуємо за ЖИТТЯ!»

Джерело: Gorod.dp.ua

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ