ЄВРОПЕЙСЬКІ ЗМІ ПОРІВНЯЛИ РАБІНОВИЧА З ТРАМПОМ – ВІН МОЖЕ СТАТИ НОВИМ ЛІДЕРОМ ДЛЯ УКРАЇНИ В ОЧАХ ЄС

ЄВРОПЕЙСЬКІ ЗМІ ПОРІВНЯЛИ РАБІНОВИЧА З ТРАМПОМ – ВІН МОЖЕ СТАТИ НОВИМ ЛІДЕРОМ ДЛЯ УКРАЇНИ В ОЧАХ ЄС

Днями в одному з найавторитетніших міжнародних видань EU Today вийшов матеріал під назвою «Провідний український політик закликає до мирного вирішення конфлікту на Донбасі», присвячений народному депутату України і лідеру політичної партії «За життя» Вадиму Рабіновичу.

Так, автор матеріалу Мартін Бенкс назвав Вадима Рабіновича новим лідером України і порівняв його з Дональдом Трампом.

Популярність Вадима Рабіновича різко зросла, й обумовлено це його вдалою політичною риторикою, а також рисами особистості українського політика, які багато в чому можна порівняти з рисами нинішнього президента США Дональда Трампа, зазначається у матеріалі EU Today. «Рабинович є лідером політичної партії «За життя», і його вже порівнюють із президентом США Дональдом Трампом, оскільки у нього немає звичного послужного списку в українській політиці, і він не боїться висловлювати свою точку зору. Так само як і Трамп, котрий вів американську версію передачі «The Apprentice», перед тим як балотуватися на пост президента, Рабінович широко відомий українським телеглядачам, веде телевізійне шоу з топовим рейтингом», – йдеться у статті.

Крім того, автор EU Today підкреслює прагматичну і виважену риторику Вадима Рабіновича, яка, як і у випадку з американським президентом, знаходить широку популярність серед виборців: «Людина, яку прозвали українським Дональдом Трампом, закликає до мирного вирішення конфлікту на Сході країни. Вадим Рабінович називає неприпустимою російську анексію Криму і при цьому наполягає, що кривавий конфлікт, який забрав життя понад 10 тисяч людей з 2014 року, можна вирішити тільки за столом переговорів».

Наприкінці EU Today констатує: Вадим Рабінович має високі шанси стати новим лідером для України в очах Європи.

«Рабінович, який також очолює політичну партію, вважає, що Україна – це частина Європи і вона повинна мати тісні відносини з ЄС, – пише Мартін Бенкс. – Рабінович заслужив своє прізвисько український Трамп, оскільки його вважають політиком, котрий надзвичайно відрізняється від інших народних обранців у країні. Він не брав участі в жодних політичних рухах до 2014 року, коли набрав близько 480 тисяч голосів і був обраний до Верховної Ради України».

Джерело: EU Today

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ