ГУФМАН: ЧИМ РАНІШЕ В УКРАЇНІ БУДЕ МИР, В ПОЛІТИЦІ - ЗДОРОВИЙ СЕНС, ТИМ КРАЩЕ

ГУФМАН: ЧИМ РАНІШЕ В УКРАЇНІ БУДЕ МИР, В ПОЛІТИЦІ - ЗДОРОВИЙ СЕНС, ТИМ КРАЩЕ

Керівник Дніпровської міської організації партії «Опозиційна платформа - За життя» Геннадій Гуфман вважає, що чим раніше в країні буде мир, в політиці - здоровий глузд і відродження в економіці, тим краще. І це не залежить від дати парламентських виборів. Про це він повідомив на прес-конференції в ІА «МОСТ-ДНЕПР».

«Якщо говорити про нашу політичну силу, нам абсолютно все одно, чи буде мова йти про проведення дострокових виборів через два місяці або це буде через півроку. Чим раніше в країні буде мир, в політиці - здоровий глузд і як наслідок, якесь відродження в економіці, тим краще, незалежно від дати. Будуть позачергові вибори - підемо на них. Міркувати про те, що стоїть за достроковими виборами можна довго, ми підемо на ті вибори, які будуть оголошені», - повідомив Геннадій Гуфман.

Керівник міської організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» підкреслив, що заява президента про розпуск Верховної Ради і підготовки до позачергових виборів стали найбільш обговорюваними.

«Хід цей для Володимира Зеленського просто необхідний. Коли це трапиться, побачимо, коли буде підписано відповідний указ. Але те, що вибори будуть достроковими, вже очевидно», - сказав Геннадій Гуфман під час прес-конференції в медіа-центрі Інформатор.

«На мою думку, депутати у відведенні їм за законом два місяці виборчої кампанії будуть влаштовувати шоу і займатися популізмом. Розраховувати на допомогу такого парламенту в економічних питаннях або питаннях мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Зеленському навряд чи варто», - впевнений Геннадій Гуфман.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ