КЕРІВНИК КИЇВСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ»: ТІЛЬКИ ОПОЗИЦІЯ І ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ МОЖУТЬ ЗМІНИТИ КРАЇНУ

КЕРІВНИК КИЇВСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ»: ТІЛЬКИ ОПОЗИЦІЯ І ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ МОЖУТЬ ЗМІНИТИ КРАЇНУ

Сьогоднішня українська влада нехтує правами людини. Наші люди фактично незахищені, відсутні соціальний і фізичний захист. Народ вимушено виїжджає за кордон, тому що держава про нього не піклується! Партія «За життя» постійно фіксує порушення прав людини і громадянина  і саме до нашої організації щодня надходять звернення, щодо ігнорування правоохоронними та судовими органів скарг громадян. Таку заяву зробив керівник Київської обласної організації політичної партії «За життя» в ефірі Телеканалу «NewsOne».

Він зауважив, що тільки завдяки молодим опозиційним політикам та громадському сектору «в країні щось робиться».

«Я хочу подякувати благодійним фондам, які допомагають людям у вирішенні різноманітних питань. Це робота, яку роблять молоді політики і активісти, інвестуючи свої фінансові ресурси і свій власний час... Після подій 2014 року ми очікували, що країна перетвориться у заможну і розвинену, а отримали зворотній ефект. Наша організація постійно співпрацює з благодійними фондами і громадськими організаціями, які кожного дня надають матеріальну та юридичну допомогу», - підкреслив керівник Київської обласної організації політичної партії «За життя».

Сергій Боголюбов також додав, що не підтримує позицію влади щодо виплати боргу зовнішнім кредиторам за рахунок скорочення соціальних програм та підвищення цін на комунальні послуги.

«Я вважаю, що наша держава може повернути зовнішній борг, але це потрібно робити не за рахунок людей. У нас тарифи піднімалися тільки завдяки тому, що нам виділили 3,9 мільярдів, які навіть не надійшли до України, а просто перерахували нашим кредиторам за минулі борги! І при цьому у нас постійний дефіцит бюджету, не підвищуються пенсії та зарплати, а тарифи ростуть», - підкреслив керівник Київської обласної організації політичної партії «За життя» Сергій Боголюбов

Джерело: NewsOne

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ