КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ПЕРЕДАЛА ДОПОМОГУ БРОВАРСЬКІЙ ЛІКАРНІ

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ПЕРЕДАЛА  ДОПОМОГУ БРОВАРСЬКІЙ ЛІКАРНІ

19 квітня у місті Бровари Київської області активісти обласної організації «Опозиційна платформа – За життя» відвідали Броварську центральну районну лікарню, щоб передати благодійну допомогу. Зустріч відбулася за підтримки громадської організації «Молоді інваліди Київщини» та благодійної організації «МБФ Боголюбова «За життя».

Медична реформа Супрун в України триває, а значить геноцид українського народу продовжується. Одним з пунктів програми нашої партії є надання можливості кожному громадянину отримувати якісне медичне обслуговування. Саме тому представники «Опозиційної платформи – За життя» співпрацюють з лікарнями Київщини та України.

В цілому за час співпраці було передано тони допомоги вартістю понад 3 мільйони гривень. Це багатофункціональні ліжка, ортопедичні матраци, постільна білизна, оглядові кушетки, приставні тумби, засоби гігієни, медичний одяг, інвалідні візки, столи для медикаментів, витратні матеріали та інше.

«У зв’язку з тим, що держава неспроможна забезпечити лікарні обладнанням, допомога є вкрай необхідною, адже відсутність належної медичної допомоги може коштувати людині здоров’я, а іноді й життя. Саме тому ми спрямовуємо зусилля на допомогу тим, хто її потребує, та не залишаємося осторонь проблем нашого суспільства. Благодійна допомога є важливою частиною роботи нашої команди. Ми   плануємо залучати більше партнерів, які стануть менторами для українських медичних закладів. Коли дійсно хочеш зробити добру справу – перешкоди долаються з легкістю», - резюмував керівник Київської обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Сергій Боголюбов.  

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ