КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА ТУРНІР ПО ЛИЖНИМ ГОНКАМ

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА ТУРНІР ПО ЛИЖНИМ ГОНКАМ

У місті Бровари Київської області за підтримки активу Київської обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа – за життя» пройшов щорічний Відкритий турнір серед ветеранів по лижним гонкам. Змагання тривали протягом двох днів, у яких взяли участь близько тридцяти спортсменів із різних куточків області. Змагалися за першість учасники різного віку: наймолодшому – 7 років, найстаршому – 82. Спортсмени мали змогу випробувати свої сили на двох дистанціях: жінки – 5 кілометрів, чоловіки – 10.

«Щоб добре почуватись в поважному віці, потрібно займатися спортом. Треба обов’язково виходити на лижах на шведську ходьбу або просто на прогулянку. Одразу відчуваєш, що ти живеш і у будь-якому разі це краще, ніж кожного дня відвідувати аптеку», - каже Заслужений тренер УСРСР, колишній головний тренер збірної України з біатлону.

Отримати призові місця на дистанції 10 кілометрів серед чоловіків вдалося Павлу Заболотному (1 місце), Андрію Ястребіву (2 місце), Андрію Степанову (3 місце).

Серед жінок здобути перемогу вдалося Євгенії Чукановій, Ірині Сидорук та Валентині Загальській, які посіли перше, друге й третє місце відповідно.

«Лижний спорт – це запорука гарної фізичної форми та відмінного почуття. Катання на лижах – прекрасний варіант зимової фізичної активності та гарний спосіб тримати свій організм в тонусі. Наша політична сила пропагує здоровий спосіб життя та завжди підтримує фізичний розвиток. Ми турбуємося про майбутнє українців!» - зазначив керівник Київської обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Сергій Боголюбов.

Після завершення турніру переможці отримали грамоти, медалі, кубки та призи.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ