МАРІЯ ПУСТОВА: МРІЇ ДІТЕЙ ПОВИННІ ЗБУВАТИСЯ!

МАРІЯ ПУСТОВА: МРІЇ ДІТЕЙ ПОВИННІ ЗБУВАТИСЯ!

Історія дівчинки з Кам’янського Дніпропетровської області отримала широкий резонанс завдяки Facebook. Дитині на дали солодощів і попросили піти зі святкування через те, що рідні не здали гроші. Дніпропетровські опозиціонери відгукнулися відразу. І випускниця молодшої школи сьогодні разом з іншими дітьми приймала подарунки і щасливо посміхалася.

«Адже це так важливо і так просто подарувати радість дитині», - сказала керівник обласної організації «Опозиційної платформи – За життя» Марія Пустова.

«Діти не повинні страждати від байдужості дорослих, особливо ті, яких доля позбавила найціннішого – батьківської любові і домашнього затишку. Наш обов’язок – дати їм тепло і турботу. Маю велику надію, що подібні ситуації не виникнуть в майбутньому. Ну не вартують кілька цукерок дитячих сліз і таких гірких дитячих образ!» – підкреслила Марія Пустова.

«Хочеться вірити, що у всіх дітей, які зараз знаходяться в Центрі реабілітації, будуть справжні родини, де пануватимуть любов і турбота і обов’язково будуть свята, з іграми, солодощами та подарунками. А поки ми будемо робити все можливе, щоб їхні мрії збувалися», – сказала керівник міської організації «Опозиційної платформи – За життя» Тетяна Чередник.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ