МЕДВЕДЧУК РОЗПОВІВ ПРО МЕТУ ОБ'ЄДНАННЯ ОПОЗИЦІЙНИХ СИЛ

МЕДВЕДЧУК РОЗПОВІВ ПРО МЕТУ ОБ'ЄДНАННЯ ОПОЗИЦІЙНИХ СИЛ

Віктор Медведчук розповів, чому вирішив приєднатися до партії «За життя» і чим ця партія відрізняється від інших українських політсил.

«Український вибір» - це суспільно-політичний рух, а не партія, яка не може брати участь у виборчих процесах і безпосередньо не може брати участь в політичній боротьбі. Тому участь наших представників у політичній партії «За життя» є тим механізмом і тим ресурсом, який буде відстоювати нашу програму на виборах - як президентських, так і парламентських. А згодом, у 2020 році, і на місцевих виборах», - пояснив голова політради партії «За життя».

Політик також уточнив, чим партія «За життя» відрізняється від інших українських політсил.

«У партії «За життя» є чітка програма, яка стосується основних аспектів того, що є на сьогоднішній день найбільш актуальним для наших громадян, майбутніх виборців. Це питання стосується миру на Донбасі і припинення бойових дій, це зміна економічного курсу, який буде спрямований не на знищення і перетворення в жебраків громадян нашої країни, а на розвиток економіки, підвищення добробуту. Це рішення питань, які безпосередньо пов'язані з соціальною і гуманітарною сферою», - заявив політик.

Віктор Медведчук підкреслив, що опозиційні демократичні сили, які виступають проти злочинної і продажної купки корумпованих авантюристів при владі, проти війни і злиднів, приниження людської гідності, обмеження прав людини, свободи і демократії в Україні, об'єдналися в «Опозиційну платформу - За життя».

«Ключові наші завдання - припинення дій нинішнього режиму на посилення церковного розколу. Міжетнічна солідарність, єдність українського народу в його культурному різноманітті - то, що необхідно Україні як державі, в якій поважають права жителів усіх регіонів. Ми захистимо права людей говорити і вчитися рідною мовою», - запевнив голова політради партії «За життя».

Віктор Медведчук зазначив, що «Опозиційна платформа - За життя» зробить все для того, щоб Україна повернула свої позиції серед індустріально і науково-технологічно розвинених країн.

«Ми виступаємо за багатовекторність економічної політики. Україна повинна відновити партнерські стосунки, відновити і розвивати торгівлю з РФ і СНД, з огляду на унікальне географічне положення і промисловий потенціал, повинна стати мостом між Заходом і Сходом», - пояснив він.

Джерело: 112.ua

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ