НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ТРИВАЄ АКЦІЯ «ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ»

НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ТРИВАЄ АКЦІЯ «ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ»

У рамках акції активісти і партійці «Опозиційної платформи – За життя» вшанували пам'ять полеглих у роки Великої Вітчизняної війни за визволення Павлограду та Кам’янського і привітали ветеранів з Днем Перемоги.

Керівник обласної організації Марія Пустова подякувала ветеранам за мужність і героїзм, проявлений у боротьбі з фашизмом, а також за активну громадянську позицію під час мирної відбудови міст і сіл Дніпропетровщини.

«Ми пам’ятаємо, якою ціною дісталася нам Перемога. Ви з честю виконали свій обов’язок перед Батьківщиною і своїм народом. Ваше життя заслуговує на повагу суспільства і підтримку держави. І, як зазначив глава партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович: «Ми не дозволимо переписати велику історію народу - переможця!» З Днем Перемоги! Миру, добра і гідного життя!» - відзначила Марія Пустова.

«Ваш подвиг є прикладом справжньої любові до Батьківщини, і, незважаючи на поважний вік, ви і сьогодні берете активну участь в житті рідного міста. Це чудово!» - заявила керівник Кам’янської міської організації партії Тетяна Чередник.

«Любі ветерани, нехай Велика Перемога надихає всі наступні покоління лише на хороші вчинки. На довгі роки залишайтесь прикладом для нас», - зазначила  керівник Павлоградської міської організації Вікторія Леонова-Щербак.

Ветерани зі сльозами на очах дякували гостям за щирі вітання, ділилися своїми згадками і враженнями військових часів і наполегливо бажали усім миру.

«Головне, щоб  ніколи не повторювалися жахи війни, які свого часу нам довелося пережити. Нехай буде мир у всьому світі!», - побажав присутнім керівник Павлоградської міської ветеранської організації Юрій Белякін.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ