НА ЛУГАНЩИНІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ З ПІДГОТОВКИ ДО ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ КАМПАНІЇ

НА ЛУГАНЩИНІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ З ПІДГОТОВКИ ДО ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ КАМПАНІЇ

10 квітня Луганська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» провела розширену нараду з керівниками місцевих організацій на тему «Парламентська кампанія 2019 - шлях до миру в рідній Луганщині».

На початку зборів керівник регіональної організації Ростислав Дубовий акцентував увагу всіх присутніх на головних пунктах програми політичної партії «Опозиційна платформа - За життя». Зокрема він детально розповів про План-концепції щодо врегулювання кризи на Південному Сході, торкнувся теми відродження економіки і регулювання тарифної політики. Також на заході партійці розробили і затвердили стратегію і поетапний план підготовки кампанії в Луганській області, були визначені відповідальні за її проведення в територіальних округах і на місцях.

«Ми будемо брати участь у виборах і доведемо, що програма «Опозиційної платформи - За життя» - це реальний шлях до миру в Україні і виході з кризи», - заявив керівник Рубіжанської парторганізації Вадим Маслов.

«Результати першого туру президентських виборів показали, що жителі Південного Сходу не довіряють сьогоднішній владі. Парламентська кампанія - це шанс на краще майбутнє для України та Луганської області. І ми готові перемагати на цих виборах!» - резюмував керівник Луганської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ