НОВИЙ ЕТАП У ЖИТТІ ДНІПРА – СТВОРЕНО ПАРТІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ «ЗА ЖИТТЯ» (фото, відео)

НОВИЙ ЕТАП У ЖИТТІ ДНІПРА – СТВОРЕНО ПАРТІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ «ЗА ЖИТТЯ» (фото, відео)

Дніпровська міська організація партії «За життя» офіційно зареєстрована! 24 травня 2017 року Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області здійснило державну реєстрацію місцевого осередку політичної партії.

Головою міської організації партії «За життя» у Дніпрі обрано Данила Миро. До керівної ради організації також увійшли Олексій Лещенко та Віталій Чекубаш, уточнили в офісі партійної міської організації.

«Насправді, у «За життя» в Дніпрі кілька «днів народжень». З жовтня 2016 року ми проводимо в місті активну діяльність у форматі політичного руху. 18 травня 2017 року члени партії провели установчу конференцію. А вже 24 травня відбулася юридична реєстрація міської організації. Ми отримали офіційний статус, і це можна вважати новим відліком у політичному житті міста», – заявив голова Дніпровської міської організації політичної партії «За життя» Данило Миро.

«Створення у Дніпрі організації партії «За життя» – це історична подія не тільки для політичних партій, а й для всього населення міста, – зазначив член ради дніпровської осередку Олексій Лещенко. – Тепер починається справжня партійна робота і, відповідно до закону про децентралізацію, я сподіваюся, що наша молода партія створюватиме об'єднання своїх прихильників у різних громадах, матиме представництва не тільки в районах, а й у житлових масивах у різних частинах міста. Це дозволить об'єднати величезну кількість прихильників партії «За життя» у Дніпрі».

«Сталася важлива подія: партія «За життя» у Дніпрі отримала офіційний статус. Та найголовніше – це не статус, це люди, які об'єднуються навколо партії. Я сподіваюся, цих людей щодня більшатиме», – заявила у свою чергу депутат міської ради Дніпра Олена Степанян (група «За життя»).

Зазначимо, що у Дніпрі активісти партії «За життя» ведуть активну діяльність із жовтня 2016 року, – зокрема вони брали участь у всеукраїнській акції «Тарифний майдан». Прихильники партії також організовують соціальні акції, зокрема, до Міжнародного дня інвалідів та Дню Перемоги. Також було випущено юридичну брошуру для автолюбителів, проведено еко-акцію «За життя Дніпра», в рамках якої у річку було випущено мальків білого амура.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ