ОДЕСЬКА «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ТРАДИЦІЙНО ПРИЙНЯЛА ДО СВОЇХ ЛАВ НОВИХ ПАРТІЙЦІВ

ОДЕСЬКА «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ТРАДИЦІЙНО ПРИЙНЯЛА ДО СВОЇХ ЛАВ НОВИХ ПАРТІЙЦІВ

Цього четверга відбулося урочисте вручення партійних квитків «Опозиційної платформи - За життя» в Одесі. Після урочистої частини активісти і однодумці поспілкувалися в неформальній обстановці з керівництвом міської організації. Присутні запевнили, що готові брати участь у всіх проектах, організованих активістами партії, які будуть значущі для жителів міста.

«Мені подобається, що я можу поговорити з керівництвом партійної організації. Тут кожному новому активісту готові приділити увагу і надати допомогу. До того ж, нам всім давно хочеться змін в державі! Сподіваюся, що спільними зусиллями ми зможемо встановити справедливість і порядок, побудувати гідне життя», - заявив новий член партії.

«Все більше одеситів усвідомлюють, що тільки наша політична сила пропонує будувати незалежну, сильну Україну з розвиненою економікою і людськими тарифами. А в нашій громадській приймальні кожен може отримати безкоштовну юридичну допомогу і внести свої пропозиції, а також звернутися до керівництва партії. Якщо Ви теж хочете брати участь в побудові соціальної і справедливої ​​держави, то ми можемо зробити це разом! Приєднуйтесь!», - підкреслив член політради Одеської міської організації «Опозиційна платформа - За життя» Іван Мєєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ