ОДЕСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ЗНОВУ ВРУЧИЛА ЧЛЕНСЬКІ КВИТКИ НОВИМ ПАРТІЙЦЯМ

ОДЕСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ЗНОВУ ВРУЧИЛА ЧЛЕНСЬКІ КВИТКИ НОВИМ ПАРТІЙЦЯМ

В офісі Одеської міської організації політичної партії «За життя» видали членські квитки новоспеченим партійцям в урочистій обстановці. Кожна жінка, крім партійного квитка, отримала квіти. Гостям показали презентацію про партію та її програму, а будь-який новий партієць міг задати питання керівнику партійної організації після вручення членського квитка.

«Ціни ростуть, а зарплати - ні. Добробут працівників освітньої та медичної сфер впевнено падає. У зв'язку з розірванням договорів з Росією, країна закуповує газ за захмарними цінами і це, безпосередньо, позначається на зростанні тарифів на комунальні послуги. Пенсіонери і соціально незахищені групи населення ледве переживають цей опалювальний сезон... Я вірю, що завдяки лідерам партії «За життя» наша країна зможе вийти з кризи. І я радий, що у мене стільки однодумців!» - заявив новий партієць.

«Вже сьогодні ми повинні об'єднати всі зусилля заради порятунку нашої держави. Я дуже радий, що перед виборами кількість наших прихильників тільки зростає. До нас постійно звертаються громадяни, які не просто хочуть змін, а готові самі докласти зусиль для того, щоб такі зміни втілити в життя. Багато амбітних, креативних, цілеспрямованих і ідейних одеситів сьогодні серед нас. Така активна підтримка з боку наших громадян - це прояв великої довіри до нашої політичної сили», - резюмував член політради Одеської міської організації політичної партії « За життя» Іван Мєєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ