«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – ФАВОРИТ НА ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ, ВОНА ПРИРЕЧЕНА НА ПЕРЕМОГУ

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – ФАВОРИТ НА ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ, ВОНА ПРИРЕЧЕНА НА ПЕРЕМОГУ

Політична партія «Опозиційна платформа – За життя» приречена на перемогу на парламентських виборах. У цьому переконаний народний депутат України і голова політичної сили Вадим Рабінович.

«Сьогодні за результатами соціологічних досліджень «Опозиційна платформа – За життя» є лідером разом із партією «Слуга народу». Люди ще вірять у віртуальну реальність, але партії цієї поки не існує. Поки це залишки президентського рейтингу Зеленського, він стабілізується десь до 10%», – заявив парламентарій у прямому ефірі телеканалу NewsOne.

За його словами, у Петра Порошенка, поки ще чинного президента, немає перспективи в політиці.

«Я готовий з усіма сперечатися, що Порошенко більше ніколи в житті не пройде до парламенту. Його реальна електоральна база – 5-6%, її всі знають. І щойно його каденція закінчується, ми одразу ж про нього та його оточення дізнаємося багато нового», – переконаний Вадим Рабінович.

Політик вважає, що зараз тільки одна партія відповідає на запити суспільства.

«За нашою політичною силою більше нікого немає. Там Тимошенко і Порошенко, але це дві старі системи, які вже ніхто не підтримає – вони приречені. Тому я вважаю, що ми приречені на перемогу у парламентських виборах. Приречені із двох причин. Перша –більше ні в кого немає конструктивної програми. І друга – тільки ми можемо принести країні мир», – заявив Вадим Рабінович.

Розповів глава «Опозиційної платформи – За життя» і про те, кого він хоче бачити у першій п'ятірці лідерів партії. Наприклад, Геннадія Кернеса – одного з кращих мерів за всю історію України.

«Я давно знаю Геннадія Кернеса і вважаю його одним із кращих мерів незалежної України. Якщо ще й врахувати все те, що з ним сталося, то стає зрозумілим, що Кернес – неймовірний герой. Знаходячись в інвалідному кріслі, з величезною кількістю проблем, із болем, він щодня знаходить у собі сили працювати», – звернув увагу Вадим Рабінович.

Парламентарій нагадав, що вже запрошував мера Харкова до лав партії.

«Я буду радий і щасливий бачити його в нашій партії. Я вже говорив про те, що Кернес – один із тих, кому я пропонував увійти до п'ятірки лідерів «Опозиційної платформи – За життя»», – резюмував Вадим Рабінович.

Нагадаємо, раніше глава «Опозиційної платформи – За життя» закликав усіх політиків об'єднатися заради порятунку України. Вадим Рабінович повідомив, що веде роботу з об'єднання опозиції, спілкується із мерами міст і політиками, які знаходяться у справжній опозиції.

«Нам необхідно прибрати сміття, яке назбирала влада, що йде, і на парламентських виборах проголосувати за ту політичну силу, яка принесе мир і підніме економіку з колін», підкреслив парламентарій, зазначивши, що в українських політиків ще є час для об'єднання на базі партії «Опозиційна платформа – За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ