«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ОДЕСИТІВ З ДНЕМ ЗВІЛЬНЕННЯ МІСТА

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ОДЕСИТІВ З ДНЕМ ЗВІЛЬНЕННЯ МІСТА

Актив Одеської міської організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» вшанував пам'ять воїнів-захисників і урочисто поклав квіти до меморіалу «Крила Перемоги» на площі 10 квітня.

Одеса оборонялася довгих 73 дня, за що по праву отримала горде звання Місто-герой. 10 квітня 1944 року місто було звільнено радянськими військами 3-го Українського фронту під командуванням генерала Малиновського. Операція зі звільнення пройшла без участі важкої артилерії, зберігши тим самим тисячі життів одеситів і неповторну красу міста.

«Сьогодні відзначається 75 річниця з дня визволення Одеси від фашистських окупантів. І хоча з тих пір пройшло вже чимало років, подвиг наших дідів завжди житиме в наших серцях, адже саме завдяки їх героїзму і доблесті нам пощастило народитися і жити в чудовому місті. Ветеранів, на жаль, не так багато залишилося, і наш борг пам'ятати про них - про тих захисників, які в жахливі роки війни, долаючи опору, ціною свого життя і здоров'я, звільнили нашу улюблену Одесу. Від щирого серця вітаю одеситів з цим великим святом! Нескінченна подяка, низький уклін і вічна слава нашим героям!», - заявив член Політради Одеської міської організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Іван Мєєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ