«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» В ДНІПРІ ВТРЕТЄ ПРОВОДИТЬ КОНКУРС «МІСЬКІ КВІТИ»

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» В ДНІПРІ ВТРЕТЄ ПРОВОДИТЬ КОНКУРС «МІСЬКІ КВІТИ»

Понад 650 заявок на квіткову розсаду надійшло на адресу організаторів тільки за два дні з початку оголошення конкурсу «Міські квіти - 2019». З таким рекордом партійці Дніпра розпочали новий сезон благоустрою прибудинкових клумб в обласному центрі.

Третій рік міська парторганізація «Опозиційна платформа - За життя» надихає квітникарів прикрашати двори багатоповерхівок міських житлових масивів. І чимало розкішних квітників вже радують око. Більшість з них з’явилися завдяки загальноміському конкурсу «Міські квіти», ініціатором якого виступив керівник Дніпровської міської організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Геннадій Гуфман.

Ідея конкурсу народилася з прагнення заохотити і підтримати ентузіастів Дніпра, які своїми руками створюють гарні клумби, висаджують квіти і доглядають за квітниками.

«Ми продовжуємо конкурс «Міські квіти» в рамках наших озеленювально-об'єднавчих заходів. Буваючи в багатьох дворах, ми бачимо, скільки праці містяни вкладають в їх благоустрій. Тому ще три роки тому вирішили підтримати ентузіастів. Багато дніпрян зацікавилися конкурсом. У перший день старту конкурсу в цьому сезоні ми отримали більше 300 заявок», - сказав керівник Дніпровської міської організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Геннадій Гуфман.

Умовами конкурсу дніпровські квітникарі почали цікавитися ще у березні. «Усі в передчутті старту! Хочемо прикрасити наші двори!» - написала Юлія Гордієнко-Багацька в соціальній мережі Facebook.

За словами координаторів Дніпровської міської організації партії «Опозиційна платформа – За життя», проект «Міські квіти» живе і наповнюється енергією нових учасників. У перший рік в конкурсі взяло участь близько ста дворів, торік їх було 236, а цього року організаторі прогнозують збільшення учасників втричі.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ