«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»  В ІЛЛІНЦЯХ ВІДЗНАЧИЛА 30-РІЧЧЯ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»  В ІЛЛІНЦЯХ ВІДЗНАЧИЛА 30-РІЧЧЯ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

У Іллінцях на Вінниччині в районному будинку культури відбувся урочистий захід  з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення військ з Афганістану.

Щирі слова вітань та побажання міцного здоров’я, довголіття, миру і добра  адресував бойовим побратимам голова районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), активіст «Опозиційної платформи — За життя» Василь Білозор. В цей день на його кітелі багато нагород, але, попри це, себе героєм не вважає, в Афганістані командував кулеметно–гранатометним взводом мотострілкового полку, нині - майор у відставці.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих в Республіці Афганістан та учасників бойових дій на території інших держав. По завершенню урочистого зібрання, ветерани бойових дій поклали квіти до пам’ятного знаку полеглим в Афганістані землякам та прийняли нових партійців до лав «Опозиційної платформи — За життя», ними стали учасники бойових дій: Лідія Картова, Валерій Дідюк, Олег Гашинський, Оксана Дідюк, Людмила Білозор.

«Ця війна глибоко вкарбувалася у народну пам’ять. Роки тільки згуртували колишніх бійців–інтернаціоналістів, поєднали їх в одну родину, де біль одного віддається щемом у серцях інших, а радість стає загальною… Підростаюче покоління ж має зрозуміти, що дбати про захист рідної держави від ворожої агресії – це їх громадянський обов’язок», -  зауважив керівник Іллінецького осередку «Опозиційної платформи — За життя» Ігор Білозор.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ