ПАРТІЙЦІ ДНІПРА ОРГАНІЗУВАЛИ СІМЕЙНЕ СВЯТО «МИР! ПРАЦЯ! САД!»

ПАРТІЙЦІ ДНІПРА ОРГАНІЗУВАЛИ СІМЕЙНЕ СВЯТО «МИР! ПРАЦЯ! САД!»

Місто Дніпро продовжує наповнюватися саджанцями молодих дерев завдяки міській партійній організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя». 1 травня для дніпрян партійці організували сімейне свято «Мир! Праця! Сад!», під час якого жителі одного з міських районів посадили свій кленовий сад.

Це вже не перший кленовий сад, який з'явився в місті цієї весни завдяки ініціативі керівник міської організації партії «Опозиційна платформа - За життя» Геннадія Гуфмана. За його словами, такі заходи викликають у городян інтерес і позитивні емоції. Люди знайомляться і об'єднуються, щоб зробити свій район зеленим і затишним.

Так, під час сімейного свята «Мир. Праця. Сад», обговорюючи між собою міські новини, заряджаючись позитивом від спілкування, під час спільної роботи, жителі багатоповерхівок посадили 90 молодих кленів.

«Ми поєднали дві традиції. Одну знайому нам з дитинства - святкувати 1 травня, і нову - садити сади на житлових масивах міста. Так і з’явилось добре свято - справжній День солідарності трудящих», - заявив Геннадій Гуфман, керівник міської організації партії «Опозиційного платформа - За життя».

Для учасників свята «Мир! Праця! Сад!» організатори провели розіграш подарункових сертифікатів на покупки в одному з гіпермаркетів міста. На завершення заходу всіх гостей пригостили смачним пловом.

«Ми раді, що «Опозиційна платформа - «За життя» піклується про те, щоб місто було зеленішим. Жителі нашого району дружні і завжди раді брати участь в таких акціях. Заходи завжди відмінно організовані: інвентар для висадки дерев підготували, розваги для дітей влаштували, смачним пловом нагодували. Стільки знайомих і сусідів зустріла на цьому заході. Дуже здорово!», - розповіла постійна учасниця акцій Марина Курочка.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ