ПАРТІЙЦІ ДНІПРА ПРОВЕЛИ ЕКОЛОГІЧНУ АКЦІЮ «ЗА ЖИТТЯ РІЧОК УКРАЇНИ»

ПАРТІЙЦІ ДНІПРА ПРОВЕЛИ ЕКОЛОГІЧНУ АКЦІЮ «ЗА ЖИТТЯ РІЧОК УКРАЇНИ»

Уже третій рік поспіль екологічна акція «За життя річок України» викликає справжнє захоплення у дніпрян. Міська організація партії «Опозиційна платформа -За життя» залучає дітей і дорослих, які хочуть приєднатися до процесу зариблення річки Дніпро.

«Мета нашої акції - випустити в річку мальків товстолоба. Це природний фільтр, який очищає річку від водоростей, що забруднюють Дніпро. Щороку в акції обов'язково беруть участь діти. Їм цікаво, а ми розповідаємо, що таким чином вони дбають про чистоту нашої річки. Це хороший, добрий, світлий захід, який приносить радість і дітям, і їхнім батькам і користь Дніпру», - підкреслив глава фракції «За життя» в дніпровській міськраді Сергій Нікітін. Він разом з депутатами-колегами по фракції Михайлом Глікманом і Назарієм Постольником взяли участь в еко-акції, яка пройшла в Дніпрі в Чистий четвер.

Діти із задоволенням діставали рибок зі спеціальних боксів, нашіптували їм свої бажання і відпускали в річку. Бажання були найрізноманітнішими: мир в країні, поїздка до моря, хороші оцінки в школі.

Еколог Олексій Кондратьєв пояснив, що строкатий товстолобик досягає у вазі до 50 кг. Ця риба фільтрує воду через зябра. Наприклад, дворічний мальок фільтрує до 30-40 літрів води в день.

Деякі дніпряни заявили, що вже не перший раз беруть участь в акціях і проектах від «Опозиційної платформи - За життя» в Дніпрі.

«Ми нещодавно брали участь в озеленювальному проекті, який ініціював керівник міської організації Геннадій Гуфман. Дізналися, що на Фестивальному причалі будуть випускати рибу і знову прийшли взяти участь. Такі акції потрібні нашому місту», - поділилася своїми враженнями дніпрянка Юлія.

 

​​​​​​​

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ