ПАРТІЙЦІ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ПРОВЕЛИ ВИЇЗНУ НАРАДУ З ГОЛОВАМИ МІСЬКИХ І РАЙОННИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

ПАРТІЙЦІ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ПРОВЕЛИ ВИЇЗНУ НАРАДУ З ГОЛОВАМИ МІСЬКИХ І РАЙОННИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

«Опозиційна платформа – За життя» Дніпропетровщини провела виїзну нараду з керівниками міських та районних організацій партії. Основною темою обговорення стала ситуація в країні і підготовка до позачергових парламентських виборів.

Незважаючи на запеклий опір старої влади, вступив в силу Указ Президента України про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових виборів на 21 липня 2019 року.

«Опозиційна платформа – За життя» вважає, що час для перезавантаження влади назрів давно. Цей склад парламенту не виправдав надій громадян. В країні війна, народ зубожіє, масово виїжджає за кордон, антинародні реформи калічать фізично і морально, мовний закон і переписування історії дискримінують громадян. Це свавілля пора зупинити.

«Опозиційна платформа – За життя» готова запропонувати українському суспільству шлях виходу з війни і злиднів. У нас є чітка програма дій щодо виходу з енергетичної кризи, відродження економіки, підвищення соціальних стандартів і виплат. Наша сильна команда може втілити всі ці проекти в життя.

Партія війни не хоче миритися з поразкою і намагається всіма силами зачепитися за владу: Верховна Рада провалила голосування щодо зміни виборчого законодавства, яка передбачала скасування мажоритарної системи і зниження прохідного бар’єру до 3%.

Голова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович вважає, що мажоритарна система – це головне джерело політичної корупції у Верховній Раді, не можна «за гречку» купувати виборців і обманювати їхні надії. Наше головне завдання – забезпечити прозорість і громадський контроль над виборчим процесом.

Прийшов час поставити крапку в епосі ненависті, ворожнечі та розділення України. Ми повинні зробити все, щоб об’єднати країну і людей – переконаний засновник «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко.

«Майбутнє – за мирною, єдиною і процвітаючою Україною! Ми – за Життя! Перемога буде за нами!» – наголосила керівник Дніпропетровської обласної парторганізації Марія Пустова.

«Люди втомилися від війни, від невизначеності в країні, від страху за майбутнє своїх дітей і онуків. Вони прагнуть гідного життя у себе на Батьківщині, а не поневірятися на заробітках в чужих країнах. Наш обов’язок – виправдати їхні надії, повернути їхню довіру і зробити Україну процвітаючою країною», – зазначив керівник Новомосковської міської парторганізації Володимир Арутюнов.

«Кам’янське завжди славилося своїми працьовитими жителями, які піднімали країну з руїн, цілодобово стояли біля верстатів і мартенівських печей, щоб їхні діти та онуки могли жити, працювати і вчитися в своїй країні. Пора відродити економіку, повернути на Батьківщину династії металургів, сталеварів, токарів, які нині працюють на підприємствах за кордоном», – резюмувала керівник Кам’янської міської парторганізації Тетяна Чередник.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ