ПАРТІЙЦІ В КРИВОМУ РОЗІ ПЕРЕДАЛИ ДІТЯМ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ ПЕРЕДНОВОРІЧНІ СЮРПРИЗИ

ПАРТІЙЦІ В КРИВОМУ РОЗІ ПЕРЕДАЛИ ДІТЯМ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ ПЕРЕДНОВОРІЧНІ СЮРПРИЗИ

Веселі пісні, запальні танці та поздоровлення. А ще: щирі очі, усміхнені обличчя та радісні емоції - у залі біля ялинки школи-інтернату номер один зібралися півтори сотні дітей на святковий новорічний концерт. Та яке свято без гостей та подарунків? Вихованців учбового закладу приїхали привітати представники політичної партії «За життя».

Криворізька організація політичної партії «За життя» привітала 150 дітей школи-інтернат №1 та вручила кожному солодкі подарунки до Нового року.

Від усього дитячого та педагогічного колективу гостям вручили грамоти, а дітлахи підготували невеличкий новорічний концерт. Але найкращим подарунком для партійців стали відверті усмішки дітлахів.

Дарувати дітям тепло, піклуватися про них, створювати атмосферу свята – один із головних напрямів роботи партії. Тож і на новорічному концерті жодна дитина на залишилася без уваги. Представники політичної партії «За життя» підготували для дітлахів сюрприз та привітали кожного вихованця школи-інтернату №1 особисто. Напередодні Нового Року малюкам презентували солодкі подарунки.

«Новий Рік - це чудова пора сюрпризів і дитячих посмішок. І на цю усмішку заслуговує кожна дитина. Саме тому ми намагаємося подарувати їх якомога більше», - підкреслив керівник Криворізької організації політичної партії «За життя» Єгор Прокопчук.

 

​​​​​​​

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ