ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ВЛАШТОВУЄ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ДНІПРА (фото)

ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ВЛАШТОВУЄ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ДНІПРА (фото)

Мабуть багато городян бачили прикрашені гірляндами «новорічні» мікроавтобуси з гаслами «За життя». Вони пересуваються містом, заїжджаючи у двори, куди привозять святкову програму для дітей і дорослих.

Тривають новорічні свята, а, отже, найжиттєлюбніші Дід Мороз і Снігуронька ще у Дніпрі: аж до Старого Нового року для дітей і дорослих у місті триває ця зимова святкова акція. Її організували активісти міського руху партії «За життя». Вони вирішили принести свято не тільки дітям, а й додати трохи оптимізму дорослим. У тому, що дорослим чудо потрібно не менше за дітей, впевнений Данило Міро. Він є не тільки лідером міського руху «За життя», а й кумиром багатьох маленьких жителів Дніпра, для яких три роки тому створив спортклуб «Спарта».

«Я бачу сотні сімей і знаю, як настрій дорослих позначається на дітях. Цей Новий рік люди знову зустрічають у тривогах і з невпевненістю у завтрашньому дні. Багато сімей скорочують свої витрати, розуміючи, що доходи зменшуються. І якщо ми не допоможемо, Дід Мороз може прийти не в кожну родину.., – розповів про ідею акції лідер міського руху партії "За життя" Данило Міро. – Свято потрібно всім, і його створюють навіть наші прикрашені мікроавтобуси, які курсують містом. Крім тих, хто просто побачив їх на дорогах, ще близько 2 тисяч жителів міста взяли участь у новорічних святах у дворах. Ми об'їхали всі житлові масиви, побували в усіх районах міста. І це ще не закінчення акції!»

З 25 грудня по 13 січня – три тижні у Дніпрі триває новорічна акція партії «За життя», яка обіцяє стати найдовшою святкової акцією в місті. Активісти вже побували у дворах житлових масивів Тополь, Червоний Камінь, Перемога, Сонячний, Північний, Придніпровськ, Лівобережний, Ломовський (Фрунзенський), на вул. Янгеля, біля ДК Металургів. Але на цьому вони не зупиняються.

Наводимо розклад найближчих заходів (початок усіх дитячих свят о 15:45):

четвер 12.01.2017 – пр. Дмитра Яворницького, 99 (пр. Карла Маркса), вхід до парку ім. Л. Глоби:

п'ятниця 13.01.2017 – бульвар Слави (ж/м «Перемога»);

Зазначимо, що минулого року молода партія «За життя», лідерами якої є Вадим Рабінович та Євгеній Мураєв, вже провела у Дніпрі низку соціальних і просвітницьких акцій, порушуючи питання тарифів в ЖКГ, проблеми інвалідів та охорони здоров'я...

Джерело: «Дніпро вечірній»

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ