ПРАВООХОРОНЦІ ПОВИННІ ТЕРМІНОВО РОЗІБРАТИСЯ ІЗ МАХІНАЦІЯМИ СУПРУН

ПРАВООХОРОНЦІ ПОВИННІ ТЕРМІНОВО РОЗІБРАТИСЯ ІЗ МАХІНАЦІЯМИ СУПРУН

Правоохоронні органи України повинні в найкоротші терміни розібратися із розкраданнями у Міністерстві охорони здоров’я, які зафіксувала за 2017-2018 роки в останньому своєму звіті Рахункова палата України, поки «заокеанські реформатори» української системи охорони здоров’я не втекли від кримінальної відповідальності до себе на батьківщину. Йдеться про десятки мільярдів гривень бюджетних коштів.

З такою вимогою виступив народний депутат України, голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович. Політик надіслав відповідне депутатське звернення до відповідних структур: Генеральну прокуратуру, Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, Національне антикорупційне бюро України, Міністерство внутрішніх справ України, Службу безпеки України, а також Державне бюро розслідувань.

Народний депутат вимагає від правоохоронних органів взяти вирішення даного питання під особистий контроль і ретельно перевірити викладені у його зверненні факти розкрадання кошті; забезпечити притягнення в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун та інших осіб, причетних до цього, до кримінальної відповідальності; вжити заходів із обмеження Супрун у праві виїзду за кордон до надання правоохоронними та судовими органами правової оцінки наслідкам її діяльності, а також повідомити його про результати розгляду даного депутатського звернення, вжиті заходи та прийняті рішення.

Наводимо текст депутатського звернення Вадима Рабіновича до правоохоронних органів:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ