ПРАВООХОРОНЦІВ ПРОСЯТЬ РОЗІБРАТИСЯ З ОМЕЛЯНОМ, ЯКИЙ БУДУЄ HYPERLOOP З «МІСЦЕВИМ СУМАШЕДШИМ»

ПРАВООХОРОНЦІВ ПРОСЯТЬ РОЗІБРАТИСЯ З ОМЕЛЯНОМ, ЯКИЙ БУДУЄ HYPERLOOP З «МІСЦЕВИМ СУМАШЕДШИМ»

Народний депутат України, голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович направив депутатський запит до ГПУ, САП, НАБУ, МВС, СБУ, в якому просить правоохоронні органи провести розслідування щодо поширеної у ЗМІ інформації, за якою через халатність і байдужість можновладців Україну вчергове хочуть втягнути в фінансову авантюру. В наслідок цієї афери можуть будуть втрачені мільярди державних коштів, які сьогодні так потрібні Україні.

Йдеться, зокрема, про дії міністра інфраструктури Володимира Омеляна та очолюваного ним Міністерства інфраструктури, які з минулого року будують в Україні Hyperloop за допомогою компанії «Octogonal Corporation», яка начебто будує Hyperloop також у Мексиці.

Так, Вадиму Рабіновичу із засобів масової інформації стало відомо, що цією закордонною компанією виявилась компанія одного місцевого українця, і вона не має жодного відношення до подібних технологій. Більше того, зазначена компанія жодних будівельних робіт у Мексиці не веде і вести не може.

Натомість стало відомо, що «компанія «Octagonal» створена таким собі Іваном Огільчиним, якого в українських інвест-банкірівських колах знають як «місцевого сумашедшого». Відомий він і тим, що створює компанії, які буцімто займаються мільярдними інвестиціями, але доволі скоро ці компанії закриваються, а потім відкриваються нові. «І такий цирк повторився знову», – наголошується у депутатському зверненні.

У зв’язку із цим Вадим Рабінович просить правоохоронні органи ретельно перевірити викладені у його зверненні факти. У разі виявлення порушень законодавства забезпечити притягнення міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та інших осіб, причетних до розкрадання державних коштів через будівництво в Україні Hyperloop із залученням компанії  «Octogonal Corporation», до відповідальності.

Крім того, народний депутат вимагає вжити заходів із обмеження міністра інфраструктури у праві виїзду за кордон до надання правоохоронними та судовими органами правової оцінки наслідкам його діяльності із будівництва в Україні Hyperloop із залученням вказаної компанії «Octogonal Corporation», і повідомити його про результати розгляду даного депутатського звернення, а також вжиті заходи та прийняті рішення.

Наводимо текст депутатського звернення Вадима Рабіновича:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ