ПРЕДСТАВНИКИ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛИ УЖГОРОДЦЯ ЗІ 100-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

ПРЕДСТАВНИКИ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛИ УЖГОРОДЦЯ ЗІ 100-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

Очільник Ужгородського осередку політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Андрій Погорєлов з однопартійцем Віктором Росиком висловили Миколі Сотнику, який відзначив свій 100-річний ювілей, щиросердечні подяку та вітання, і побажали йому міцного здоров’я, щастя, благополуччя, мирного неба та вручили квіти і подарунки.

Також візитери передали Миколі Сотнику вітання та грошовий подарунок від імені глави Закарпатської обласної організації політсили Івана Чубирка.

Микола Сотник - ветеран Великої Вітчизняної війни. Після війни Микола Федорович певний час ніс службу в Німеччині, а також в різних містах на території СРСР. Насамкінець, його перевели в Ужгород. Тут він служив у артилерійському полку на вулиці Другетів, де й закінчив свою військову кар’єру.

В Ужгороді Микола Федорович проживає і сьогодні в оточенні великої родини. Згодом, після завершення військової служби і до 1991 року працював на машинобудівному заводі інженером-технологом. За своє сторічне життя Микола Сотник виховав трьох дітей, які подарували йому семеро внуків, а ті, у свою чергу, десять правнуків і двох праправнуків.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ