РАБІНОВИЧ ХОЧЕ ЗНАТИ, ЧОМУ РАДА ФІНАНСУЄТЬСЯ В ОБХІД УСІХ ЗАКОНІВ

РАБІНОВИЧ ХОЧЕ ЗНАТИ, ЧОМУ РАДА ФІНАНСУЄТЬСЯ В ОБХІД УСІХ ЗАКОНІВ

Народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович направив на ім’я голови Верховної Ради України депутатський запит, в якому просить Андрія Парубія надати йому пояснення, чому протягом 2014-2017 рр. на розгляд та затвердження не вносився кошторис Верховної Ради України. Вимагає Вадим Рабінович пояснень щодо того, чому відсутній звіт за вказаний період щодо виконання кошторису Верховної Ради України.

«Останній раз кошторис Верховної Ради України на 2013 рік затверджувався Постановою Верховної Ради України 04.07.2013 р. № 420-VII, що є неприпустимим, оскільки Верховна Рада України має утримуватись виключно в межах кошторису Верховної Ради України. Таким чином, Верховна Рада України та її органи фінансуються всупереч Конституції України, Бюджетного кодексу України та Регламенту Верховної Ради України», – вважає Вадим Рабінович.

«Як взагалі ми можемо вимагати виконання Конституції та законів України від громадян України, якщо Верховна Рада сама порушує закони України?!» – обурюється політик і вимагає від спікера Парубія провести службове розслідування стосовно посадових осіб Верховної Ради України, які винні у порушенні бюджетного законодавства України в частині використання (витрачання) бюджетних коштів без затвердженого кошторису Верховної Ради України, та притягнути винних осіб до відповідальності.

Текст депутатського звернення народного депутата України Вадима Рабіновича:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ