РАБІНОВИЧ ХОЧЕ ЗНАТИ, ХТО ПІДСУНУВ ВМС РИБОЛОВЕЦЬКИЙ ТРАУЛЕР ЗАМІСТЬ РОЗВІДУВАЛЬНОГО КОРАБЛЯ

РАБІНОВИЧ ХОЧЕ ЗНАТИ, ХТО ПІДСУНУВ ВМС РИБОЛОВЕЦЬКИЙ ТРАУЛЕР ЗАМІСТЬ РОЗВІДУВАЛЬНОГО КОРАБЛЯ

Нещодавно на воду було спущено бойовий розвідувальний корабель, аналогу якого, як запевняє керівництво Міністерства оборони, в Україні немає. Міністр оборони Степан Полторак назвав це величезним проривом і перемогою ВМС.

Та цю думку не поділяють експерти, мотивуючи тим, що корабель є середнім риболовецьким морозильним траулером – «у жодній країні світу немає настільки повільного розвідувального корабля»...

«Сьогодні можна зробити висновок, що нам знову підсунули неліквід за наші ж гроші. І за наші ж гроші збираються його утримувати, з радісним виглядом повідомляючи про чергову «перемогу». Обійшлося нам це диво техніки в 60-80 млн дол. з урахуванням встановленої там техніки. За половину цієї суми можна було придбати 5-6 «Айлендів» і поставити на них хорошу апаратуру», – заявив один з експертів.

Про те, що новий розвідувальний корабель – це старий риболовецький траулер із встановленим на нього розвідувальним обладнанням, свідчать і результаті журналістського розслідування.

У зв’язку із цим народний депутат України, голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович направив депутатське звернення до ГПУ, САП, НАБУ, ДБР, МВС, СБУ, в якому просить правоохоронців розслідувати гучні журналістські розслідування щодо зловживань при закупівлі товарів для військових потреб, а також ретельно перевірити інформацію щодо постачання неякісної техніки українським військовим.

Зокрема, Вадим Рабінович, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», просить правоохоронців вжити заходів щодо проведення перевірки викладених у депутатському зверненні фактів. У разі виявлення порушень, вжити заходів щодо притягнення винних осіб до відповідальності, а також повідомити його про результати розгляду депутатського звернення, вжиті заходи та прийняті рішення.

Наводимо текст депутатського звернення Вадима Рабіновича:

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ