РАБІНОВИЧ ХОЧЕ ЗНАТИ, ЧИ ВІДПОВІДАЄ ЛОРДКІПАНІДЗЕ ЗАЙМАНІЙ ПОСАДИ

РАБІНОВИЧ ХОЧЕ ЗНАТИ, ЧИ ВІДПОВІДАЄ ЛОРДКІПАНІДЗЕ ЗАЙМАНІЙ ПОСАДИ

Народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини Вадим Рабінович направив на ім'я генерального прокурора України Віктора Шокіна (з копією на міністра МВС Арсена Авакова) депутатське звернення, в якому просить розглянути питання про відповідність займаній посаді начальника поліції Одеської області Гіоргі Лордкіпанідзе.

Приводом для цього стало звернення до Вадима Рабіновичу групи його виборців із Одеської області, які скаржилися на кричущу ситуацію, пов'язану з викраденням у місті Чорноморськ приватного підприємця представниками правоохоронних органів і подальшою вимогою у членів сім'ї неправомірної грошової вигоди за його звільнення.

За попередньою інформацією, яка є у розпорядженні депутата, до затримання підприємця і вимог неправомірної грошової вигоди має безпосереднє відношення начальник поліцейського управління м. Чорноморськ, який раніше також був керівником охорони начальника поліції Одеської області Гіоргі Лордкіпанідзе.

Вадим Рабінович сподівається, що співробітники військової прокуратури та СБУ проведуть розслідування цієї ситуації належним чином і направлять справу до суду для винесення справедливого вироку винним у цій справі.

Народний депутат просить інформувати його про результати розгляду депутатського звернення, вжиті заходи та рішення в установленому законом порядку.

Текст депутатського звернення публікуємо без скорочень і правок:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ