РАБІНОВИЧ ВІДПРАВИТЬ СУПРУН У ТЮРМУ

РАБІНОВИЧ ВІДПРАВИТЬ СУПРУН У ТЮРМУ

Народний депутат України і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович направив депутатське звернення на ім’я прем’єр-міністра України, в якому просить Володимира Гройсмана доручити Міністерству охорони здоров’я провести службове розслідування стосовно посадових осіб Міністерства охорони здоров’я, винних у зриві реалізації урядової програми «Доступні ліки» та притягнути винних осіб до відповідальності. Також парламентар вимагає порушити кримінальну справу проти в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун за кримінальний злочин, а саме – перешкоджання роботі народного депутата України.

Приводом став факт ігнорування депутатського звернення Вадима Рабіновича конкретно до в.о. Супрун щодо стану виконання урядової програми «Доступні ліки».

Крім того, парламентар просить надати йому перелік аптек (назва, адреса, телефони), в яких пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та діабетом ІІ типу сьогодні дійсно можуть отримати ліки безкоштовно або з незначною доплатою за урядовою програмою «Доступні ліки».

Просить Вадим Рабінович надати йому інформацію і про розмір фінансування у Державному бюджеті України на 2017 рік урядової програми «Доступні ліки» і скільки з цих коштів витрачено на рекламу цієї урядової програми, а також скільки коштів МОЗ має запланувати на фінансування цієї програми у 2018 році.

Вадим Рабінович просить Володимира Гройсмана провести службове розслідування щодо неправомірності дій Уляни Супрун, яка, виконуючи обов’язки міністра охорони здоров’я України, не надала народному депутату відповідь на його депутатське звернення від 19 травня 2017 №176-К-157 та притягнути її до відповідальності. А також дати відповідне доручення міністру внутрішніх справ України внести відомості про скоєне Супрун кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати досудове розслідування вчиненого У. Супрун кримінального правопорушення, передбачене Кримінальним кодексом України, а саме – ст. 351 «Перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради».

Наводимо текст депутатського звернення Вадима Рабіновича:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ