РАБІНОВИЧ ПРОПОНУЄ НЕ ПУСКАТИ В УКРАЇНУ МІГРАНТІВ БЕЗ РІШЕННЯ РАДИ

РАБІНОВИЧ ПРОПОНУЄ НЕ ПУСКАТИ В УКРАЇНУ МІГРАНТІВ БЕЗ РІШЕННЯ РАДИ

Відповідно до ст. 93 Конституції України, ст. 89 Регламенту Верховної Ради України у порядку законодавчої ініціативи народний депутат Вадим Рабінович вніс на розгляд парламенту проект Закону України «Про заборону участі України в розподілі мігрантів, яке відбувається у країнах-членах Європейського Союзу».

Цим законопроектом народний депутат і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович пропонує заборонити прем'єр-міністру і Кабінету міністрів України самостійно, без голосування у Верховній Раді, ухвалювати рішення про ввезення мігрантів до нашої країни. Таким чином парламентар відреагував на ініціативу уряду про перекладання на Україну квоти Голландії щодо прийняття мігрантів на свою територію...

Публікуємо текст законопроекту без скорочень і правок:

 

Верховна Рада України

Відповідно до статті 93 Конституції України, статті 89 Регламенту Верховної Ради України в порядку законодавчої ініціативи вношу на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про заборону участі України у розподілі мігрантів, який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу».

Доповідати законопроект на пленарному засіданні Верховної Ради України буду особисто.

Додаток:

1) проект Закону на 1 арк.;

2) пояснювальна записка на 2 арк.;

3) проект Постанови Верховної Ради України на 1 арк.;

4) електронні файли вищезазначених документів.

Народний депутат України                                                        В.З. Рабінович

* * *

Проект

вноситься

народним депутатом України

В.З. Рабіновичем

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про заборону участі України у розподілі мігрантів, 

який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу

Верховна Рада України постановляє:

Стаття 1. Заборонити будь-яку участь України у розподілі мігрантів, який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу і викликаний масовим напливом мігрантів у Європу з охоплених війнами країн Африки і Близького Сходу, до прийняття відповідного рішення Верховною Радою України.

Стаття 2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Голова Верховної Ради України                                                        А. ПАРУБІЙ

* * *

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту Закону України

«Про заборону участі України у розподілі мігрантів,

який відбувається в країнах-членахЄвропейського Союзу»

1. Обґрунтування необхідності прийняття законопроекту

Згідно із статтею 1 Конституції України Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.

У 2015 році почалася і до цього часу продовжується європейська міграційна криза, яка була викликана масовим напливом мігрантів у Європу з охоплених війнами країн Африки і Близького Сходу.

28 листопада 2016 року заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Петухов Сергій Ігорович виступив за передачу Україні квоти на розселення мігрантів замість країн Європейського Союзу. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Зокрема, Петухов зазначив, що Україна стала заручником міграційної кризи в ЄС.

«Не секрет, що на ухвалення рішення по Україні (щодо надання безвізового режиму) багато в чому вплинула сирійська міграційна криза. Саме побоюючись негативної реакції виборців на мігрантів, європейські лідери не поспішають давати безвізовий режим Україні. А якщо це наша найбільша проблема, то саме вона може стати рішенням!» - вважає заступник Міністра юстиції України.

Таким чином, український високопосадовець Петухов після того, як не була ратифікована Угода про асоціацію з ЄС та не був наданий Європою Україні обіцяний вже декілька років «безвіз», пропонує Україні взяти участь у європейській міграційній кризі!

І це при тому, що сьогодні більшість українців живуть за межею бідності!

2. Мета і завдання законопроекту

Метою законопроекту є заборона будь-якої участі України у розподілі мігрантів, який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу і викликаний масовим напливом мігрантів у Європу з охоплених війнами країн Африки і Близького Сходу, до прийняття відповідного рішення Верховною Радою України.

3. Загальна характеристика та основні положення законопроекту

Проектом пропонується заборонити будь-яку участь України у розподілі мігрантів, який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу і викликаний масовим напливом мігрантів у Європу з охоплених війнами країн Африки і Близького Сходу, до прийняття відповідного рішення Верховною Радою України.

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Правовідносини, які пропонується врегулювати цим законопроектом на сьогодні регулюються Конституцією України, Законом України «Про міжнародні договори України».

Прийняття законопроекту не потребує внесення змін до інших законів України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття та реалізація проекту Закону не потребуватиме додаткових витрат із Державного бюджету України та місцевих бюджетів, а навпаки призведе до наповнення державного бюджету через заборону від напливу в Україну мігрантів з охоплених війнами країн Африки і Близького Сходу.

6. Прогноз очікуваних соціально-економічних, правових та інших наслідків прийняття законопроекту

Прийняття зазначеного законопроекту призведе до заборони будь-якої участі України у розподілі мігрантів, який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу і викликаний масовим напливом мігрантів у Європу з охоплених війнами країн Африки і Близького Сходу, до прийняття відповідного рішення Верховною Радою України, що відповідатиме інтересам України і українців.

Народний депутат України                                                        В.З. Рабінович

* * *

Проект

вноситься

народним депутатом України

В.З. Рабіновичем

П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу та в цілому проекту Закону України

«Про заборону участі  України у розподілі мігрантів,

який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу»

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу та в цілому проект Закону України «Про заборону участі України у розподілі мігрантів, який  відбувається в країнах-членах Європейського Союзу», поданий народним депутатом України В.З. Рабіновичем.

Голова Верховної Ради України                                                        А. ПАРУБІЙ

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ