ОПЛАТУ ПОСЛУГ ЖКГ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ ПОТРІБНО СКАСУВАТИ

ОПЛАТУ ПОСЛУГ ЖКГ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ ПОТРІБНО СКАСУВАТИ

З ініціативою звільнити громадян похилого віку від оплати житлово-комунальних послуг виступив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

У порядку законодавчої ініціативи парламентар подав на розгляд Верховної Ради України проект постанови «Про внесення змін до Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» щодо  звільнення громадян похилого віку від оплати  житлово-комунальних послуг».

Лідер партії «За життя» звертає увагу на той факт, що сьогоднішня влада, повністю ігноруючи норми Конституції України, довівши до повного зубожіння Український народ, намагається через підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги позбавити пенсіонерів та інших осіб похилого віку останнього, що в них ще залишилось, – житла, відібравши його через несплату боргів за житлово-комунальні послуги.

За чотири роки єврореформ середньомісячна зарплата в Україні в доларовому еквіваленті скоротилася більш ніж в півтора рази. Для порівняння: в 2013 році вона становила 408,6 доларів США, а в цьому році скоротилася до 295,4 доларів США.

Що стосується пенсійної реформи Уряду Володимира Гройсмана, то розмір мінімальної пенсії, вже нібито «усучаснений» і «справедливий», на 1 січня 2018 року становить 1 373 грн.

При цьому поріг абсолютної бідності встановлений Світовим банком на рівні 1,9  доларів США в день (1 621 грн в місяць). Влітку минулого року прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляв, що в Україні мінімальну пенсію отримують більше 80% пенсіонерів. Це означає, що мільйони українських пенсіонерів перебувають на межі тотальної, безпросвітної бідності.

Наводимо текст законопроекту, внесеного на розгляд Верховної Ради України народним депутатом Вадимом Рабіновичем:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ