ПОЛІЦІЯ ЗОБОВ'ЯЗАНА РОЗІБРАТИСЯ З ФАШИСТСЬКОЮ ВЕЧІРКОЮ

ПОЛІЦІЯ ЗОБОВ'ЯЗАНА РОЗІБРАТИСЯ З ФАШИСТСЬКОЮ ВЕЧІРКОЮ

Напередодні Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту в одному з нічних клубів Києва співробітники української «Ukrainian Beer Сompany Group» організували тематичну вечірку з нагоди створення компанії, на яку всі, включаючи керівництво, прийшли в костюмах з нацистською символікою.

Фото і відео з цієї вечірки одразу потрапили в засоби масової інформації та активно обговорювалися в соціальних мережах.

Весь жах ситуації в тому, що в Україні, яка називає себе європейською країною, люди спокійно вбираються в форму офіцерів СС і влаштовують свято, тим самим пропагують фашистську ідеологи.

Відзначився і власник фірми Гуменний Ігор Григорович, який не тільки позував з людиною у формі офіцера СС, а й опублікував фото та відео з вечірки в соцмережах. На них видно, як Гуменному вручили кашкет, а потім чоловік зі свастикою на лівому рукаві «урочисто» опускався на коліно. Все це ганебне дійство відбувалося під загальне схвалення присутніх.

Цей кричущий факт викликав суспільний резонанс, в зв'язку з чим на нього звернув увагу народний депутат, глава політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович. Він направив депутатський запит на ім'я міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, в якому вимагає ретельно перевірити факти щодо масового заходу компанії «Ukrainian Beer Сompany Group», оскільки в діях організаторів та учасників вечірки вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого Кримінальним кодексом України, зокрема, статтею 436-1 «Виготовлення, розповсюдження комуністичної, нацистської символіки і пропаганда комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів».

Вадим Рабінович вимагає від Арсена Авакова притягнути винних осіб до встановленої законом відповідальності. Крім того, народний депутат просить міністра внутрішніх справ проінформувати його про результати розслідування, вжиті заходи та прийняті рішення в рамках цієї справи.

Наводимо текст депутатського звернення Вадима Рабіновича:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ