РАБІНОВИЧ ПРОСИТЬ ГПУ І СБУ РОЗІБРАТИСЯ ІЗ ПРОДАЖЕМ «ГЕОРГІЯ АГАФОНОВА»

РАБІНОВИЧ ПРОСИТЬ ГПУ І СБУ РОЗІБРАТИСЯ ІЗ ПРОДАЖЕМ «ГЕОРГІЯ АГАФОНОВА»

Народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини Вадим Рабінович направив на ім'я генерального прокурора України Віктора Шокіна і глави Служби безпеки України Василя Грицака депутатське звернення у зв'язку з ситуацією, що склалася навколо можливого продажу Україною Росії транспортного корабля «Георгій Агафонов».

У депутатському зверненні Вадим Рабінович зазначає, що під час ознайомлення зі звітом Стокгольмського міжнародного інституту мирних досліджень йому стало відомо про ймовірність того, що 2015 року Україна продала РФ транспортний корабель «Георгій Агафонов», яким нині Російська Федерація постачає військове обладнання до Сирії. Про продаж цього судна у жовтні 2015 року повідомлялося й у публікації російського Центру аналізу стратегій і технологій. При цьому російська організація допускає, що «Георгій Агафонов» «був не єдиним судном, купленим Росією в України».

У зв'язку з цим народний депутат Вадим Рабінович просить генпрокурора і главу СБУ розслідувати цю резонансну справу і перевірити факт продажу теплоходів Українського Дунайського судноплавства 2015 року для використання у військових цілях Російською Федерацією (у тому числі в Сирії), і, керуючись ст. 16, 17 Закону України «Про статус народного депутата України», просить проінформувати його у встановлений законодавством термін про результати розгляду депутатського запиту по суті викладеного та ухвалене рішення.

Текст депутатського звернення наводимо без скорочень і правок:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ