ПАРУБІЯ І ГЕРАЩЕНКО МОЖУТЬ ПОКАРАТИ ЗА ПОРУШЕННЯ РЕГЛАМЕНТУ ВР

ПАРУБІЯ І ГЕРАЩЕНКО МОЖУТЬ ПОКАРАТИ ЗА ПОРУШЕННЯ РЕГЛАМЕНТУ ВР

Народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович направив депутатське звернення на ім'я генерального прокурора, в якому просить Юрія Луценка притягнути до кримінальної відповідальності керівництво Верховної Ради України восьмого скликання за грубе порушення Регламенту під час ухвалення Закону України «Про Конституційний Суд України».

Парламентарій нагадує, що порушення Регламенту є прямим порушенням конституційних прав громадян і може призвести до визнання ухваленого парламентом Закону неконституційним.

У зв'язку з цим, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, Вадим Рабінович вимагає від Юрія Луценка внести викладені в депутатському зверненні відомості про вчинення Андрієм Парубієм та Іриною Геращенко кримінальних правопорушень до Єдиного реєстру досудових розслідувань і почати досудове розслідування за даним фактом, а також притягнути винних осіб до передбаченої законодавством відповідальності.

Публікуємо текст депутатського звернення Вадима Рабіновича без скорочень і правок:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ