РАБІНОВИЧ ПРОСИТЬ ПРЕЗИДЕНТА ПОЗБАВИТИ БОРОВИКА УКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДЯНСТВА

РАБІНОВИЧ ПРОСИТЬ ПРЕЗИДЕНТА ПОЗБАВИТИ БОРОВИКА УКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДЯНСТВА

Народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини Вадим Рабінович направив на ім'я Президента України Петра Порошенка депутатське звернення, в якому просить позбавити громадянства Олександра (Сашу) Боровика, котрий є депутатом Одеської міської ради.

Серед причин народний депутат навів одне з інтерв'ю Боровика голландським журналістам, яке той давав напередодні референдуму в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію України з ЄС, будучи у статусі в. о. заступника голови Одеської обласної державної адміністрації з питань інвестицій та розвитку. У ньому чиновник називав українську владу непрофесійною, яка має злочинні коріння, а також ігнорує європейські стандарти, що, безумовно, матиме негативний ефект для загальних підсумків референдуму.

«Суть заяв Боровика зводиться до того, що Україна не відповідає європейським стандартам, та він все іще вірить у те, що в нашій країні можна щось змінити», – цитує Вадим Рабінович Сашу Боровика у зверненні до Президента, а також наводить низку інших прикладів, які, на думку народного депутата, дискредитують Україну в очах світової громади через огульні і популістські слава Боровика.

У зв'язку з усім вище викладеним, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», Вадим Рабінович просить Петра Порошенка видати указ Президента України про припинення громадянства України Олександра (Саші) Боровика, а також надати відповідь на депутатське звернення у термін, встановлений Законом України «Про статус народного депутата України».

Текст депутатського звернення наводимо без скорочень і правок:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ