ВІД УРЯДУ ВИМАГАЮТЬ ГЛАСНОСТІ: ПОЧІМ ВУГІЛЛЯ ІЗ США?

ВІД УРЯДУ ВИМАГАЮТЬ ГЛАСНОСТІ: ПОЧІМ ВУГІЛЛЯ ІЗ США?

Народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович направив депутатське звернення на ім'я прем'єр-міністра України, в якому просить Володимира Гройсмана дати пояснення, чому Україна відмовилася від вугілля власного виробництва - і тепер закуповуватиме його у США.

Політик вимагає детально роз'яснити, скільки вугілля необхідно для забезпечення функціонування енергетичної системи України в 2017 році і скільки вугілля було використано українськими виробниками електричної енергії у 2016 році.

Цікавиться Вадим Рабінович і тим, якою буде вартість 1 тони імпортованого із США вугілля та його фактична середня ціна, а також чи відповідає це вугілля необхідним критеріям для використання виробниками електричної енергії України.

Народний депутат також просить главу уряду повідомити, якою буде ціна 1 кіловата електроенергії, виробленої в Україні із купленого вугілля у США, і яка собівартість, а також ціна 1 кіловата електроенергії, виробленої з вугілля, який раніше закуповувався на окупованій (неконтрольованої) території Донбасу тощо.

Вадим Рабінович у своєму депутатському зверненні просить Володимира Гройсмана надати йому копії угод про закупівлю Україною вугілля із США і доставку його до нашої країни.

Публікуємо текст депутатського звернення:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ