РАБІНОВИЧ ВИМАГАЄ ПРОВЕСТИ ПЕРЕПИС НАСЕЛЕННЯ

РАБІНОВИЧ ВИМАГАЄ ПРОВЕСТИ ПЕРЕПИС НАСЕЛЕННЯ

Народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини Вадим Рабінович направив до Кабінету міністрів України депутатське звернення щодо обов'язковості проведення Всеукраїнського перепису населення.

Головною причиною проведення всеукраїнського перепису парламентар називає усвідомлення державою реальної кількості громадян у країні, крім того, знання кількості осіб, що проживають у країні і впливають на фіскальну політику, тобто на оподаткування. Для планування податкового навантаження на громадян необхідно знати їхню фактичну кількість. Вкрай важливими є дані перепису і для планування видатків соціального спрямування. Для проведення демографічної політики необхідно знати кількість дітей і середній вік жінок. До того ж, загальнодержавний перепис дозволить дізнатися і про національну структуру населення, яка є досить динамічною.

Вадим Рабінович нагадав, що останній перепис населення в Україні проводився 2001 року. А отже пройшло вже понад 10 років від того часу, коли українців востаннє переписували.

У зв'язку з цим Вадим Рабінович просить Кабінет Міністрів вжити заходів, передбачених Законом України «Про Всеукраїнський перепис населення», у прийняти рішення провести перепис населення; а також проінформувати його як народного депутата про результати розгляду даного депутатського звернення та ухвалені рішення в установленому законом порядку.

Текст депутатського звернення наводимо без скорочень і правок:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ