РАБІНОВИЧ ВИМАГАЄ РОЗІБРАТИСЯ ІЗ ПРИЗНАЧЕННЯМ ГЛАВИ ДЕРЖФІНІНСПЕКЦІЇ

РАБІНОВИЧ ВИМАГАЄ РОЗІБРАТИСЯ ІЗ ПРИЗНАЧЕННЯМ ГЛАВИ ДЕРЖФІНІНСПЕКЦІЇ

Народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини Вадим Рабінович направив депутатські звернення на ім'я директора Національного антикорупційного бюро України, а також до Кабінету міністрів України.

Так, парламентар просить керівника НАБУ Артема Ситника вивчити ситуацію навколо призначення Лідії Володимирівни Гаврилової на посаду голови Державної фінансової інспекції України, а Кабінет Міністрів – надати йому інформацію про проходження Лідією Володимирівною Гавриловою конкурсу на зайняття посади голови Державної фінансової інспекції України, а також інформацію про те, за якими критеріями здійснювався відбір на зайняття цієї посади.

Парламентар вважає, що це призначення було проведено з порушенням, а саме: затверджуючи на зазначеній посаді Гаврилову, Кабінет Міністрів не спромігся вивчити її біографію, у якій вказується, що Лідія Гаврилова знаходилася під слідством і судом у рамках порушених щодо неї кримінальних справ за ч. 1 ст. 366 «Службова підробка» та ч. 2 ст. 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди службовою особою» Кримінального кодексу України.

Вадим Рабінович просить Артема Ситника провести перевірку на предмет конфлікту інтересів у діяльності глави Держфінінспекції України Лідії Гаврилової при здійсненні Державною фінансовою інспекцією України перевірки ДП «Укртранснафтопродукт», де працює директором її чоловік – Володимир Миколайович Гаврилов.

Народний депутат просить Кабінет Міністрів України поінформувати його про результати розгляду даного депутатського звернення, а також вжиті заходи та прийняті рішення.

Текст депутатських звернень Вадима Рабіновича до глави НАБУ і до Кабінету міністрів України наводимо без скорочень і правок:

Звернення Вадима Рабіновича до голови НАБУ:

Звернення Вадима Рабіновича до КМУ:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ