РАБІНОВИЧ: В 2019 МИ ПОВИННІ ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ЗАРАДИ ПОБУДОВИ ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ

РАБІНОВИЧ: В 2019 МИ ПОВИННІ ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ЗАРАДИ ПОБУДОВИ ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ

Українці на виборах в 2019 році повинні своїми голосами врятувати країну від подальшого знищення і забезпечити її розвиток, рух до сильної та розвинутої Україні, «Швейцарії Східної Європи».

Таку думку висловив народний депутат України, засновник партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович під час підсумкового випуску своєї авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна».

«Все погане, що було в минулому році - дійсно сталося з нами, і від цього вже не втечеш. Але все погане теж чогось вчить. Ми повинні розуміти, що завдання влади – увергнути нас у всеукраїнську депресію. А наше завдання – повірити в себе! Наше завдання – зрозуміти, що ми повинні зробити на виборах наступного року», – підкреслив Рабінович.

Він запропонував згадати, що сталося з Україною за період правління нинішньої влади.

«Давайте подивимося реально, що сталося. Приблизно п'ять років як країна розкололася на Майдан і Антимайданом. П'ять років, як українці навчилися ненавидіти один одного і, на жаль, вбивати один одного. П'ять років, як українці навчилися ненавидіти тих, хто думає інакше. П'ять років, як в Україні перестала працювати Конституція. П'ять років, як у нас падає економіка - кожен день! Адже щороку влада приймає «революційний бюджет» убивства країни. П'ять років убогості, п'ять років знищення майбутнього наших дітей», – перерахував політик.

Парламентарій закликав українців до єднання не навколо конкретних персоналій, а навколо ідеї зміни катастрофічної ситуації, що склалася в країні.

«Люди, нам треба об'єднатися – не тому що хороші, умовно кажучи, Вася, Петя, Коля або Юра. А тому що саме в 2019 році ми маємо можливість змінити все, що сталося. У нас є можливість вибирати хай не далеке майбутнє, але те, як Україні жити вже сьогодні. І я вірю, що ми зробимо правильні висновки і в підсумку – правильний вибір», – зазначив лідер «Опозиційної платформи - За життя».

За його словами, зараз є всі підстави вважати, що українці зробили правильні висновки і готові зробити правильний вибір.

«Зараз для нас найголовніше зрозуміти, що ми повинні зробити в новому році, щоб не допустити того, що у нас було останні п'ять років. І мені здається, по тому, що я бачу в нашій країні, по тому, про що я говорю на зустрічах з людьми, що ми з вами зробили висновки. І я вірю в правильний вибір українців. І вірю в майбутнє нашої країни – великої, сильної, нейтральної, незалежної України - «Швейцарії Східної Європи»!» – резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ